Kultowe Kuboty, w Biedronce, za śmieszne grosze!

Po Polskich ulicach śmigają już od 25 lat! Mowa o kultowych klapkach ( zazwyczaj z rzepami). Firma została reaktywowana rok temu, przez grupkę przyjaciół. Zajęła wtedy wysoką pozycję pośród streetwearowych hitów. Aktualnie klapki kupimy w bardzo atrakcyjnej cenie, w dyskoncie.


„Rok 1994. Edyta Górniak na Eurowizji zajmuje 2. miejsce. W telewizji można obejrzeć pierwsze odcinki Śmiechu warte, Familiady czy Mody na sukces. Do kin wchodzą Król Lew i Pulp Fiction, a na rynku pojawia się pierwsza konsola PlayStation. W tym szalonym i dziwnym roku ma miejsce jeszcze jedno wydarzenie – miliony Polaków na zawsze zakochują się w Kubotach.” Tak właśnie było. Teraz ujawnia się nostalgia do lat 90. Skórzane klapki to znowu nasza, polska duma. Ich początkowa cena wzbudziła kontrowersje – jakim cudem tak „zwykłe” klapki Kubota są warte 199 zł? Pomimo tego, marka Kubota znowu się u nas rozgościła, co więcej – nigdzie się nie wybiera!

Jak aktualnie wygląda cena Kubotów, w Biedronce?

Biedronka zapowiedziała sprzedaż kultowych klapek Kubota, w wybranych punktach, już od 25 lipca, jedynie do 8 sierpnia. Ich cena, w porównaniu do  poprzedniej jest bardzo atrakcyjna. Za klapki zapłacimy teraz jedynie 19,99 złotych! Jak się domyślamy, nie będą to najlepszej jakości, skórzane klapki, ale za taka cenę – warto polować. Męskie znajdziemy w rozmiarach 41-44, natomiast damskie 37-40.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ