Będzie czwarta część „Kogla Mogla”? Ilona Łepkowska uchyla rąbka tajemnicy!

“Kogel Mogel 3” już wkrótce w kinach! Znamy datę premiery!

Już wiemy, że trzecia część filmu “Kogel Mogel” – “Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” trafi do kin już 25 stycznia 2019 roku! Na planie trwają teraz intensywne prace nad produkcją. Czekacie na film?

“Kogel Mogel 3” już wkrótce w kinach! Znamy datę premiery!

Komedia “Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3” rozpocznie się od przyjazdu do Polski Marcina Zawady (syna Kasi i Pawła), który po dziesięciu latach wraca do rodzinnego domu, z Holandii, gdzie mieszkał wraz z ojcem. Młody Zawada nie zagrzeje długo miejsca na wsi i wybierze się do Warszawy, a tam… Zupełnie przypadkiem spotka Agnieszkę (w tej roli Aleksandra Hamkało). Chłopak nie będzie miał pojęcia, że jest ona córką dobrych znajomych jego matki – państwa Wolańskich. Czy tak rozpocznie się miłość pary? Wiele na to wskazuje, ale tego dowiemy się już w styczniu.

Opublikowany przez Kogel Mogel Poniedziałek, 1 października 2018

Kogo zobaczymy w filmie “Kogel Mogel 3”?

W najnowszej produkcji nie zabraknie państwa Wolańskich, czyli Ewy Kasprzyk i Zdzisława Wardejna, Kasi Solskiej, czyli Grażyny Błęckiej, a Kolską oraz mamę Kasi zagra Katarzyna Łaniewska. W trzeciej części pojawią się też nowi bohaterowie m.in. Nikodem Rozbicki, który wcieli się w syna Kasi, a także Ola Hamkało zagra córkę państwa Wolańskich. W roli Piotrusia będziemy mogli obejrzeć Macieja Zakościelnego, a jego żonę zagra Kasia Skrzynecka. Na ekranie zobaczymy też Annę Muchę oraz Mikołaja Roznerskiego.

Zamierzacie wybrać się na film?

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Kogel-mogel 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

597 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
“Polityka” na chińskich serwerach a nie w kinach? Vega odpowiada “Misiowi”

Wciąż gorąco wokół filmu "Polityka" Patryka Vegi. Do jego zablokowania ma dążyć Bartłomiej Misiewicz. Reżyser...