Aktorka Keira Knightley nie może pogodzić się z tak bajkowym przedstawieniem porodu. Co zarzuca księżnej?

Synek Kate i Williama dostał niezwykły prezent od Warszawy!

O trzecim Royal Baby mówi teraz cały świat. Okazuje się, że synek księżnej Kate i księcia Williama otrzyma niezwykły prezent od Miasta Stołecznego Warszawa wraz z dedykacją. Jaki upominek przygotowała stolica?

Synek Kate i Williama dostał niezwykły prezent od Warszawy!

Księżna Kate 23 kwietnia o godzinie 11 urodziła synka w szpitalu św. Marii w Londynie. Książę William obecny był przy porodzie. To trzecie dziecko pary. Od wielu godzin spływają życzenia z całego świata. Miasto Stołeczne Warszawa również postanowiło pogratulować, a także wysłało wyjątkowy prezent małemu księciu. Stolica przekazała białe body z napisem: „Jestem z Ciebie dumna” z wkomponowanym wizerunkiem warszawskiej syrenki.

„Gratulujemy nowego  w @RoyalFamily . Przypominamy, że dokładnie 9 miesięcy temu Książę William i Księżna Kate odwiedzali #Warszawa  Pewnie teraz szczęśliwym rodzicom przydałoby się nasze pamiątkowe body.  No to wysyłamy. #JestemzCiebiedumna #royalbaby @ewarsaw” – czytamy na Twitterze.

Akt warszawski

Wiele osób wierzy, że trzecie royal baby zostało poczęte właśnie w Polsce, gdyż w drugiej połowie lipca 2017 roku książęca para odwiedziła Warszawę i nocowała w Belwederze.

Przypominamy również, że podczas pobytu w Polsce małżeństwo otrzymała prezent od producentki zabawek dla dzieci. Gdy księżna Kate zobaczyła upominki dedykowane ich pociechom, to stwierdziła, że George i Charlotte są już za duże na takie zabawki. „Będziemy musieli postarać się o kolejne dzieci” – powiedziała wtedy do męża.

Gdy potwierdzono, że księżna Kate spodziewa się dziecka, to brytyjska prasa określiła trzecią ciążę jako „akt warszawski”. 

https://www.instagram.com/p/BYotCVzFdl3/?utm_source=ig_embed

Kate wyglądała jak polska flaga?

Internauci zwrócili uwagę, że księżna Kate, gdy pokazała się na schodkach szpitala, miała na sobie czerwoną sukienkę z białym kołnierzykiem. Czyżby chciała nawiązać do barw polskiej flagi?

Jednak najprawdopodobniej żona księcia Williama chciała nawiązać do kreacji księżnej Diany, która w podobnej sukience pokazała dziennikarzom malutkiego księcia Harry’ego. 

———————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/The Royal Family

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ