Jak ma na imię synek Kate i Williama?

Synek Kate i Williama dostał niezwykły prezent od Warszawy!

O trzecim Royal Baby mówi teraz cały świat. Okazuje się, że synek księżnej Kate i księcia Williama otrzyma niezwykły prezent od Miasta Stołecznego Warszawa wraz z dedykacją. Jaki upominek przygotowała stolica?

Synek Kate i Williama dostał niezwykły prezent od Warszawy!

Księżna Kate 23 kwietnia o godzinie 11 urodziła synka w szpitalu św. Marii w Londynie. Książę William obecny był przy porodzie. To trzecie dziecko pary. Od wielu godzin spływają życzenia z całego świata. Miasto Stołeczne Warszawa również postanowiło pogratulować, a także wysłało wyjątkowy prezent małemu księciu. Stolica przekazała białe body z napisem: „Jestem z Ciebie dumna” z wkomponowanym wizerunkiem warszawskiej syrenki.

„Gratulujemy nowego  w @RoyalFamily . Przypominamy, że dokładnie 9 miesięcy temu Książę William i Księżna Kate odwiedzali #Warszawa  Pewnie teraz szczęśliwym rodzicom przydałoby się nasze pamiątkowe body.  No to wysyłamy. #JestemzCiebiedumna #royalbaby @ewarsaw” – czytamy na Twitterze.

Akt warszawski

Wiele osób wierzy, że trzecie royal baby zostało poczęte właśnie w Polsce, gdyż w drugiej połowie lipca 2017 roku książęca para odwiedziła Warszawę i nocowała w Belwederze.

Przypominamy również, że podczas pobytu w Polsce małżeństwo otrzymała prezent od producentki zabawek dla dzieci. Gdy księżna Kate zobaczyła upominki dedykowane ich pociechom, to stwierdziła, że George i Charlotte są już za duże na takie zabawki. „Będziemy musieli postarać się o kolejne dzieci” – powiedziała wtedy do męża.

Gdy potwierdzono, że księżna Kate spodziewa się dziecka, to brytyjska prasa określiła trzecią ciążę jako “akt warszawski”. 

Kate wyglądała jak polska flaga?

Internauci zwrócili uwagę, że księżna Kate, gdy pokazała się na schodkach szpitala, miała na sobie czerwoną sukienkę z białym kołnierzykiem. Czyżby chciała nawiązać do barw polskiej flagi?

Jednak najprawdopodobniej żona księcia Williama chciała nawiązać do kreacji księżnej Diany, która w podobnej sukience pokazała dziennikarzom malutkiego księcia Harry’ego. 

———————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/The Royal Family

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...