Galanteria skórzana – co jest najmodniejsze w 2018 roku?

Nowe sezony niosą ze sobą nowe trendy. Podobnie jest z modą na wiosnę i lato 2018 roku – niektóre z dotychczas modnych rozwiązań odchodzą już w zapomnienie, a inne zyskują na atrakcyjności. Galanteria skórzana jest ważnym elementem stylizacji, jeśli pragniemy uzyskać wrażenie elegancji, szyku. To świetne uzupełnienie ubioru każdego człowieka – dodatek, który podnosi nasz prestiż, jeśli jest odpowiednio dobrany. Tak teraz, jak i wcześniej, również w przypadku tego rodzaju dodatków moda co jakiś czas jest inna. Jeśli więc ktoś chce być na czasie, powinien się dowiedzieć jakie skórzane elementy powinien wybierać dla siebie i do czego je dobierać?

Galanteria skórzana – moda 2018

Klienci dzielą się na tych, którzy preferują prawdziwą skórę oraz tych, którzy poszukują raczej produktów eko. Ci pierwsi zaznaczają, że prawdziwa skóra ma niesamowite właściwości – pozwala naszemu ciału oddychać. Przepuszcza parę wodną, nie powoduje alergii i po pewnym czasie dostosowuje się do kształtu ciała człowieka – na przykład do stóp czy sylwetki. Z czasem tylko nabiera charakteru, więc postarzona również prezentuje się dobrze. Zupełnie inaczej działa eko skóra, która jest imitacją – jednak w tym przypadku w grę wchodzą raczej przekonania dotyczące konieczności dbania o środowisko naturalne oraz zwierzęta. Bez względu jednak na to, czy ktoś postanawia kupić dla siebie prawdziwą galanterię skórzaną, czy też z tej ekologicznej, odnajdzie coś dla siebie w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Wybór jest naprawdę ogromny – ale na co się zdecydować?

Galanteria skórzana męska

Jeśli chodzi o elementy poszukiwane przez panów, najczęściej są to skórzane aktówki, teczki, torby, wizytowniki oraz portfele. Jeśli chodzi o te ostatnie, wybór jest naprawdę ogromny i nie ma jakiejś jednej, wiodącej mody, na którą powinniśmy się zdecydować. Liczy się przede wszystkim klasyka i ponadczasowość – wybierajmy więc produkty uniwersalne. W przypadku aktówek i toreb jest już o wiele więcej do powiedzenia – w tej chwili modne są połączenia elementów skórzanych z materiałowymi, albo skóry w różnych kolorach. Inną barwę może mieć na przykład rączka, albo jedna z przegródek w plecaku. Niekoniecznie trzeba wybierać ciemne odcienie skóry, choć z pewnością dzięki temu zyskamy produkty pasujące do wszystkiego. Najmodniejszym kolorem tego roku jest fiolet – dlatego aktówki czy torby na ramię z elementami w tym kolorze (lub w kolorze czerwonym) są bardzo pożądanym dodatkiem.

Galanteria skórzana damska

Jeśli chodzi o modę damską, zawsze jest w czym wybierać. W tym sezonie modne są frędzle, dlatego nie bójmy się wybierać dodatków z nimi – nawet jeśli wydaje się nam, że nie do końca są na czasie. Najmodniejszy jest zaś kolor fioletowy – dlatego szukajmy galanterii skórzanej barwionej na jakiś jego odcień. Prezentuje się przepięknie! Inne, modne barwy to czerwień oraz żółty. Jako dodatek możemy również zdecydować się na produkty z elementami w kolorze limonkowym, albo na przykład ozdóbmy swoją torebkę wciąż modnymi brelokami w tym kolorze. Modne są zarówno torby duże, jak i malutkie, a nawet skórzane torby czy portfele z elementami pikowanymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

266 More posts in Moda category
Recommended for you
Joanna Kulig
Stylista o kreacji Joanny Kulig na Złotych Globach! To był dobry wybór?

O stylizacji Joanny Kulig na wręczeniu Złotych Globów nadal jest głośno! Wiele osób krytykowało aktorkę...