Galanteria skórzana – co jest najmodniejsze w 2018 roku?

Nowe sezony niosą ze sobą nowe trendy. Podobnie jest z modą na wiosnę i lato 2018 roku – niektóre z dotychczas modnych rozwiązań odchodzą już w zapomnienie, a inne zyskują na atrakcyjności. Galanteria skórzana jest ważnym elementem stylizacji, jeśli pragniemy uzyskać wrażenie elegancji, szyku. To świetne uzupełnienie ubioru każdego człowieka – dodatek, który podnosi nasz prestiż, jeśli jest odpowiednio dobrany. Tak teraz, jak i wcześniej, również w przypadku tego rodzaju dodatków moda co jakiś czas jest inna. Jeśli więc ktoś chce być na czasie, powinien się dowiedzieć jakie skórzane elementy powinien wybierać dla siebie i do czego je dobierać?

Galanteria skórzana – moda 2018

Klienci dzielą się na tych, którzy preferują prawdziwą skórę oraz tych, którzy poszukują raczej produktów eko. Ci pierwsi zaznaczają, że prawdziwa skóra ma niesamowite właściwości – pozwala naszemu ciału oddychać. Przepuszcza parę wodną, nie powoduje alergii i po pewnym czasie dostosowuje się do kształtu ciała człowieka – na przykład do stóp czy sylwetki. Z czasem tylko nabiera charakteru, więc postarzona również prezentuje się dobrze. Zupełnie inaczej działa eko skóra, która jest imitacją – jednak w tym przypadku w grę wchodzą raczej przekonania dotyczące konieczności dbania o środowisko naturalne oraz zwierzęta. Bez względu jednak na to, czy ktoś postanawia kupić dla siebie prawdziwą galanterię skórzaną, czy też z tej ekologicznej, odnajdzie coś dla siebie w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Wybór jest naprawdę ogromny – ale na co się zdecydować?

Galanteria skórzana męska

Jeśli chodzi o elementy poszukiwane przez panów, najczęściej są to skórzane aktówki, teczki, torby, wizytowniki oraz portfele. Jeśli chodzi o te ostatnie, wybór jest naprawdę ogromny i nie ma jakiejś jednej, wiodącej mody, na którą powinniśmy się zdecydować. Liczy się przede wszystkim klasyka i ponadczasowość – wybierajmy więc produkty uniwersalne. W przypadku aktówek i toreb jest już o wiele więcej do powiedzenia – w tej chwili modne są połączenia elementów skórzanych z materiałowymi, albo skóry w różnych kolorach. Inną barwę może mieć na przykład rączka, albo jedna z przegródek w plecaku. Niekoniecznie trzeba wybierać ciemne odcienie skóry, choć z pewnością dzięki temu zyskamy produkty pasujące do wszystkiego. Najmodniejszym kolorem tego roku jest fiolet – dlatego aktówki czy torby na ramię z elementami w tym kolorze (lub w kolorze czerwonym) są bardzo pożądanym dodatkiem.

Galanteria skórzana damska

Jeśli chodzi o modę damską, zawsze jest w czym wybierać. W tym sezonie modne są frędzle, dlatego nie bójmy się wybierać dodatków z nimi – nawet jeśli wydaje się nam, że nie do końca są na czasie. Najmodniejszy jest zaś kolor fioletowy – dlatego szukajmy galanterii skórzanej barwionej na jakiś jego odcień. Prezentuje się przepięknie! Inne, modne barwy to czerwień oraz żółty. Jako dodatek możemy również zdecydować się na produkty z elementami w kolorze limonkowym, albo na przykład ozdóbmy swoją torebkę wciąż modnymi brelokami w tym kolorze. Modne są zarówno torby duże, jak i malutkie, a nawet skórzane torby czy portfele z elementami pikowanymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

272 More posts in Moda category
Recommended for you
Justin Bieber ma nową fryzurę! Hailey Baldin zaskoczyła nowym zdjęciem
Justin Bieber ma nową fryzurę! Hailey Baldin zaskoczyła jego nowym zdjęciem

Justin Bieber wygląda zupełnie inaczej! Muzyk ma zupełnie nową fryzurę. Jak teraz się prezentuje? Hailey...