Cruz Beckham "If Everyday Was Christmas"

Rośnie nowy Justin Bieber. Cruz Beckham wydał singiel

Cruz Beckham rozpoczyna muzyczną karierę. Wydał właśnie swój pierwszy singiel. Świąteczna piosenka pod tytułem „If Everyday Was Christmas” ma już ponad milion osiemset tysięcy wyświetleń. Czy rośnie nam drugi Justin Bieber? 

Syn Davida i Victorii Beckham nagrał właśnie świąteczny singiel. Piosenka jest już dostępna na Youtube i Spotify. W video promującym utwór, wraz z jedenastoletnim Cruzem, wystąpiła jego młodsza siostra Harper Beckham oraz dwóch starszych braci: Romeo i Brooklyn.

Młody Cruz bardzo lubi śpiewać. Jest to  jedna z jego dwóch ulubionych rzeczy. Już wcześniej można było posłuchać coverów w jego wykonaniu, które udostępniali rodzice chłopca. Teraz młodzieniec ma własne konto na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 279 tysięcy osób. 

Jego managerem został Scooter Braun. Reprezentuje on między innymi Justina Biebera czy Ariane Grande. Pieniądze z dochodu, który przyniesie piosenka zostaną przekazane na cele charytatywne. Utwór „If Everyday Was Christmas” to zapewne dopiero początek. Jesteście ciekawi jak rozwinie się kariera Cruza Beckhama?

  

fot. Instagram @cruzbeckham

ZOSTAW ODPOWIEDŹ