Selena Gomez przepłakała całą noc. Co się stało?

Selena Gomez przepłakała całą noc. Co się stało?

Selena Gomez kilka dni temu obchodziła swoje 27. urodziny. Gwiazda z tej okazji opublikowała wyjątkowy wpis na Instagramie. Zdradziła, że przepłakała całą noc. Dlaczego?

Selena Gomez przepłakała całą noc. Co się stało?

Selena Gomez ma za sobą liczne wzloty i upadki. Gwiazda bywa w dobrej kondycji psychicznej, ale również gorsze momenty pojawiają się w jej życiu. Niedawno piosenkarka obchodziła 27. urodziny. Z tej okazji dostała mnóstwo życzeń od fanów. Gwiazda bardzo się wzruszyła, co sprawiło, że przepłakała całą noc.

https://www.instagram.com/p/B0UKnofDQuU/

„Mam już 27 lat! Chciałabym podziękować każdemu z Was za ciepłe słowa w moją stronę w dniu moich urodzin. Nie tylko za szybkie i krótkie wiadomości, ale i myśli, które kryją się w każdych słowach, które do mnie piszecie. Zazwyczaj kończy się to moim płaczem, tak jak zeszłej nocy. Modlę się za Was wszystkich. Kocham Was! – napisała Selena Gomez na Instagramie pod urokliwym zdjęciem.

 My również dołączamy się do życzeń. Artystce życzymy dużo miłości i zdrowia oraz sił do dalszej walki z przeciwnościami losu.

Trzeba przyznać, że gwiazda nieustannie walczy z przeciwnościami losu. Artystka nie ukrywa, że boryka się z depresją i każdego dnia uczy się na nowo przezwyciężać swoje lęki. Ma świadomość, że to jest walka do końca życia.

https://www.instagram.com/p/BzLwmtNDDxD/

To jest nieludzkie

Mimo swoich problemów nie zapomina również o losie innych ludzi, w tym dzieci. Przypomina o prawach człowieka.

„Dzieci w klatkach! Spanie na betonowych podłogach z aluminiowymi kocami! Brak dostępu do najbardziej oczywistych praw! Dlaczego to się nadal dzieje? Traktowanie tak dzieci jest absolutnie nieludzkie. Nie mogę sobie nawet wyobrazić, przez co przechodzą. Musimy coś zrobić, aby w końcu to się skończyło! Nie milcz na temat tej kwestii praw człowieka – zadzwoń do swoich przedstawicieli 202.224.3121 #CloseTheCamps #FamilesBelongTogether” – napisała piosenkarka na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BzS_2doDAsG/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ