krzysztof gojdz

Gojdź atakuje Tomasza Terlikowskiego: Rzygać mi się chce

Relacje lekarza gwiazd, Krzysztofa Gojdzia i Tomasza Terlikowskiego, od dawna są dość burzliwe. Jakiś czas temu dziennikarz bronił swojej żony twierdząc, że Gojdź jest ‘aborcyjnym fanatykiem’ i ‘ponownym gwałcicielem’. Tym razem to Gojdź zaatakował Terlikowaskiego, który z okazji świąt opublikował na Facebooku życzenia.

– Za kilka dni mamy Wigilię. I, tak bardzo po polsku, usiądziemy wówczas przy stołach Wy z KOD-u, PO, Nowoczesnej i my z obozu Dobrej Zmiany. i mam nadzieję podzielimy się jednak opłatkiem, zaśpiewamy kolędy. A potem będziemy razem żyli w naszym kraju, bo on, niezależnie od tego, jak bardzo głęboko się różnimy, pozostaje naszą, wspólną Ojczyzną. I nasze dzieci, też będą tu żyły. Będziemy chodzić do tych samych sklepów, a pewnie często przystępować do Komunii w tych samych świątyniach… – pisze dziennikarz.

– Pamiętajmy o tym (apel kieruje także do siebie) także teraz. Nie przekraczajmy granic, których nie da się przywrócić. Nie dajmy argumentów Rosji i Niemcom. A w modlitwie nie zapominajmy o pięknych słowach z „modlitwy o wschodzie słońca”. Módlmy się za Polskę. Dzisiaj, jutro, pojutrze. Nasza Ojczyzna, my sami, bardzo tej modlitwy potrzebujemy – zakończył Terlikowski.

Krzysztof Gojdź poczuł się chyba wywołany do odpowiedzi. Lekarz zarzucił Terlikowskiemu hipokryzję.

– Modlić się pod figurą a trzymać diabła za skórą”.. Tomasz Terlikowski, fanatyk religijny, nawołuje do „pojednania” na święta. Po co ta hipokryzja?! Tomasz, po co udawać i ściemniać ze się kochamy, że opłatek nas zjednoczy. Kiedy wy katolicy Twojego pokroju ziejecie z nienawiści do ludzi o innych poglądach. Wy, którzy powinni być dla wszystkich przykładem jak żyć?! To takie polskie, fałszywe braterstwo i zakłamanie na co dzień. Przecież utopilibyście innych, tych spoza „dobrej zmiany” w łyżce wody. Opluwacie codziennie pod przykrywką chrześcijańskiej postawy – pisze skomentował Gojdź.

– Rzygać mi się chce jak czytam te fałszywe wynurzenia. Zamiast pisać i gadać zacznij wdrażać to w swoje/ Wasze życie. Dosyć ZAKŁAMANIA. Dosyć HIPOKRYZJI. Dosyć „dobrej zmiany” i ograniczania WOLNOŚCI WYBORU I SŁOWA. Ja szczerze życzę Tobie oraz wszystkim „Dobrodziejom” zdrowia i miłych świat. Proszę tylko – nie wybielajcie się będąc ubłoconym na co dzień. Ps- przekażmy sobie znak pokoju. Autentycznego i tolerancyjnego – zakończył lekarz gwiazd.

Czy sądzicie, że Terlikowski zdecyduje się mu odpowiedzieć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ