Edward Miszczak o powrocie Agnieszki Woźniak-Starak do TVN

Edward Miszczak o Magdzie Gessler. Dlaczego Polacy wciąż oglądają jej programy?

Edward Miszczak od 20 lat zarządza telewizją TVN. Mężczyzna wie, jakie programy chce oglądać większość Polaków. Dyrektor programowy TVN zdradza, dlaczego „Kuchenne rewolucje” z udziałem Magdy Gessler są fenomenem oraz co spowodowało, że powstał reality show „Agent”.

Edward Miszczak o Magdzie Gessler. Dlaczego Polacy wciąż oglądają jej programy?

Edward Miszczak uważa, że Magda Gessler jest królową stacji, gdyż jej program nadawany jest już siedem lat, a wciąż ma ogromną widownię! Jak to się dzieje? Może wielu Polaków chciałoby mieć własną restaurację?

„Magda Gessler jest fenomenem. Jej »Kuchenne Rewolucje« zawsze mają swoją wierną widownię. Wiele osób mnie pyta: »Dlaczego?«. Być może własna restauracja jest marzeniem wielu Polaków. Żona chciałaby, ale mąż wie, że nie wystarczy pieniędzy i oboje widzą w tym programie to, co chcą zobaczyć. Ta sama Magda Gessler w tercecie z Anną Starmach i Michelem Moranem gra zupełnie inaczej. A proszę zobaczyć, co równocześnie stało się z Polakami…” – mówił Edward Miszczak w rozmowie z magazynem „Viva!”.

Telewizja wciąż się zmienia

Dyrektor programowy stacji TVN zauważył, że widzowie lubią wersje zagranicznych gigantów, ale fabuła musi być zakorzeniona w polskich realiach. Natomiast nakręcono reality show „Agent”, gdyż Polacy zaczęli podróżować, a celem programu „Azja Express” jest pokazanie prawdziwej twarzy celebrytów. Co myśli o nowym serialu „Diagnoza”?

„Teraz zachęcamy do wyjazdów. Zresztą robiliśmy to już wcześniej, chociażby w »Agencie«. »Agent« był naszą próbą przed »Big Brotherem«. Okazało się, że budził tylko emocje pozytywne, »Big Brother« – kontrowersyjne, ale to on zmienił telewizję. Dziś pracujemy nad nowymi projektami. Jesteśmy po ogromnym sukcesie serialu »Diagnoza« – naszego najnowszego dziecka z Mają Ostaszewską i z innymi nieoczywistymi gwiazdami. Wokół TVN kręci się cały aeropag artystów, którzy, jeśli mamy fajną ofertę, to przychodzą i z nami pracują. Telewizja się zmienia, a my wciąż się jej uczymy. Ja też. Długo szukałem pracy, ale znalazłem fajną” – przyznaje Edward Miszczak.

Oglądacie stację TVN? Który program najbardziej przypadł wam do gustu?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.flickr.com     

ZOSTAW ODPOWIEDŹ