„M jak miłość”: Lucjan Mostowiak napisze list pożegnalny

„M jak miłość”: Lucjan Mostowiak napisze list pożegnalny! O co będzie prosił Barbarę?

Fanów „M jak miłość” czekają dramatyczne chwile. Już 14 listopada rodzina Mostowiaków dowie się o śmierci Lucjana. Okazuje się, że senior rodu tuż przed odejściem napisze poruszający list do żony Barbary! O co będzie ją prosił?

M jak miłość”: Lucjan Mostowiak napisze list pożegnalny. O co będzie prosił Barbarę?

O śmierci Lucjana rodzina Mostowiaków dowie się w 1329 odcinku „M jak miłość”, czyli 14 listopada.

„Świat seriali” podaje, że Marek Mostowiak odbierze telefon ze szpitala i wtedy dowie się, że jego tata nie żyje.

„Stało się coś?” – zapyta Ewa.

„ Tato… Tato nie żyje”- odpowie zdruzgotany mężczyzna.

 Żona Barbara pojedzie do szpitala, a tam dostanie list pożegnalny, który tuż przed śmiercią napisał jej mąż. O co poprosił żonę?

„Basiu, chcę się z Tobą pożegnać, ale nie płacz, moja kochana, bo uśmiecham się do Ciebie i z całego serca dziękuję za wszystkie szczęśliwe chwile i lata… Niczego, Basiu, nie żałuję- za mną dobre i spełnione życie… No już… nie becz i uśmiechnij się do mnie, ja przecież nadal jestem… zawsze będę… w Twoim sercu. Lucek”- czytamy w „Świecie seriali”.

Jak ze śmiercią męża poradzi sobie Barbara?

Barbara po odejściu Lucka będzie mogła liczyć na wsparcie bliskich. Mostowiakowie są bardzo zżyci ze sobą i każdy członek rodziny może liczyć na pomoc, co jest świetnym przykładem dla fanów serialu.

„Barbara jest otoczona dziećmi, wnuczkami i prawnuczkami, ma komu pomagać i ma od kogo pomoc otrzymać. Ta rodzina jest bardzo zintegrowana, wszyscy się wspierają w trudnych chwilach, mogą na siebie liczyć. Najpierw my, starzy, pomagaliśmy młodym, a młodzi nie zapominali o nas. To cudowny przykład dla wielu ludzi” – mówiła niedawno Teresa Lipowska w rozmowie z portalem telemagazyn.pl.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/mroczek_marcin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ