Chajzer wstrząsnął fanami. W mocno niestosownym stroju poszedł do kościoła ze święconką

DDTVN to popularny program śniadaniowy, którego jednym z gospodarzy jest Filip Chajzer. Reporter właśnie wywołał w swoich social mediach burzę. Opublikował zdjęcie ze święconką, które nie spodobało się fanom. Zwrócili oni uwagę na strój Chajzera, który opinią większości jest, delikatnie mówiąc, niestosowny.

DDTVN dzięki dowcipom reportera Filipa Chajzera stał się programem bogatym w różnorodność, która przyciąga widzów. Dzisiaj dziennikarz zwrócił na siebie uwagę mediów, bowiem postanowił poświęcić koszyczek wielkanocny w wyjątkowo niestosownym stroju, w którym to udał się do kościoła. Internauci postanowili dać upust swojej złości nie oszczędzając w słowach – nawet pomimo faktu, że już jutro rozpoczyna się Wielkanoc, a w powietrzu powinna roznosić się aura miłości do drugiego człowieka.

https://www.instagram.com/p/BwcOuU6ADmA/

Filip Hajzer przesadził? Tak ubrał się do kościoła na święcenie koszyczka

Filip Chajzer to jedna z bardziej kontrowersyjnych postaci, która, według wielu internautów, w showbiznesie pojawiła się głównie dzięki swojemu tacie – Zygmuntowi Chajzerowi. Reporter okazał się mieć duży talent i barwną osobowość, które to chętnie stacja TVN wykorzystuje, zatrudniając Chajzera w przeróżnych produkcjach.

Prezenter występował między innymi w Ameryce Express (razem ze swoim ojcem), a obecnie prowadzi Big Brothera. Wcześniej uczestniczył w nagraniach Małych Gigantów, a w 2018 roku miał nawet swój program pt. Hipnoza.

Od 2011 r. pracuje w Dzień Dobry TVN. Jego krótkie reportaże pokazywane są w trakcie trwania programu. Widzowie bardzo lubią je szczególnie z powodu humoru, którym raz po raz częstuje ich Chajzer.

https://www.instagram.com/p/BweHiPngoS-/

Choć dziennikarz z pewnością należy do lubianych postaci telewizji to od czasu do czasu zwyczajnie go ponosi, a przynajmniej tak twierdzą oburzeni internauci, którzy na widok ostatniego zdjęcia postanowili wylać na niego wiadro hejtu.

Filip Chajzer, jak miliony Polaków, w sobotę udał się do kościoła w celu poświęcenia koszyczka. Najwyraźniej jednak nie chciał zastosować się do powszechnie znanych reguł kościelnych. W końcu, aby brać udział w nabożeństwach, należy przede wszystkim zadbać o godny strój, a więc do kościoła wypadałoby ubrać się w koszulę. Reporter postawił jednak na własne zasady. Najwyraźniej nie uzyskały one aprobaty użytkowników sieci.

 – Szkoda, że nie nago. Więcej szacunku dla naszej wiary. Jeżeli nie wierzy to po co mu święconka – czytamy jeden z komentarzy.

 – Tak mój mąż ubiera się do koszenia trawnika. Dramat – napisała oburzona internautka.

Według was to normalny strój, czy rzeczywiście Filip Hajzer przesadził?

Zobacz również:

źródło: wp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ