MAKABRYCZNE odkrycie na tyłach teatru. 5 serc w koszu na śmieci

Miejscowy inżynier budowlany w koszu na śmieci na tyłach The Chicago Theatre odnalazł makabryczne znalezisko. Wezwani na miejsce funkcjonariusze policji zabezpieczyli pięć, prawdopodobnie ludzkich, serc. Trwa śledztwo mające wyjaśnić, w jaki sposób się one tam znalazły.

„Daily Mail” informuje, że policja dotarła na miejsce zgłoszenia w piątek ok. godz 9:30 (czasu lokalnego). Szybko odgrodzono teren, aby postronni świadkowie nie mogli się przedostać w miejsce, w którym odnaleziono serca. Te zabrano do lekarza sądowego, który bada obecnie, czy istotnie są ludzkiego pochodzenia.

Miejsce, w którym dokonano krwawego odkrycia znajduje się w pobliżu wielu hoteli i atrakcji turystycznych, w tym m.in. The Chicago Theatre i Millennium Park.

Choć dzielnica Loop, gdzie doszło do tego zatrważającego znaleziska, uchodzi za jedną z najbezpieczniejszych w Chicago, o tyle miasto to uchodzi za bardzo groźne. W ubiegłym roku odnotowano w nim 561 zabójstw. Chicago, które jest trzecim najbardziej zaludnionym miastem w USA, nadal było miejscem większej ilości morderstw, niż w Nowy Jork i Los Angeles razem wzięte.

Zobacz również:

Źródło: se.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ