Znamy skład jury Krajowych Eliminacji. Tej divy się nie spodziewaliście!

Eurowizja 2018: Znamy skład jury Krajowych Eliminacji. Tej divy się nie spodziewaliście!

Już w najbliższą sobotę odbędą się Krajowe Eliminacje do Eurowizji. Dowiemy się, kto będzie reprezentował Polskę na konkursie w Lizbonie! Znamy też artystów, którzy uświetnią wieczór. A kto będzie oceniał kandydatów? Już wszystko wiemy. Nie zabraknie bardzo znanej artystki!

Eurowizja 2018: Znamy skład jury Krajowych Eliminacji. Tej divy się nie spodziewaliście!

3 marca, czyli już w najbliższą sobotę,  odbędą się Krajowe Eliminacje do Konkursu Piosenki Eurowizji. Którzy artyści wystąpią?

Saszan – „Nie chcę ciebie mniej”

Monika Urlik – „Momentum”

Isabel Otrebus – „Delirium”

Ifi Ude – „Love is stronger”

Future Folk – „Krakowiacy i górale”

Gromee feat. Lukas Meijer – „Light me up”

Marta Gałuszewska – „Why don’t we go”

Pablosson – „Sunflower”

Maja Hyży – „Skin”

Happy Prince – „Don’t let go”

Na kogo będziecie głosować?

Takiego jury jeszcze nie było

Artystów będzie oceniać Maryla Rodowicz! Kto oprócz niej? Jan Borysewicz, Tabb, Stefano Terrazino i Kasia Moś. Co sądzicie o takim składzie jury?

Goście specjalni

Artur Orzech poprowadzi polskie preselekcje. Gościem specjalnym będzie Måns Zelmerlöw, zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji w 2015 roku, Kasia Moś (Eurowizja 2017) oraz zespół Blue Café, który w 2004 roku reprezentował Polskę. 

Ale to już było… i nie wróci więcej?

Przypominamy, że w zeszłym roku Katarzyna Moś w konkursie Eurowizji zajęła dwudzieste drugie miejsce. Piosenkarka kilka dni po występie wydała napisała, że dzieli się przemyśleniami dotyczącymi show. Z jednej strony cieszyła się, że udało jej się dojść aż do finału i dobrze zaśpiewać, ale było jej przykro, gdyż liczyła na wyższe miejsce w klasyfikacji. Gwiazda dała z siebie wszystko, była dumna ze występów, jednak nie wszystkim przypadły one do gustu.

– Kochani, to już koniec przygody eurowizyjnej. Przez ostatnie dwa miesiące mojego życia starałam się być najlepszym “ambasadorem” naszego kraju w Europie. Zaśpiewałam na wszystkich możliwych imprezach przed eurowizyjnych : Ryga, Londyn, Tel- Aviv, Amsterdam, Madryt i Praga, udzieliłam ogromu wywiadów i poznałam przemiłych ludzi, którzy dodawali mi wiary i sił. Dzisiaj ( po pierwszej od dawna przespanej nocy ) targają mną mieszane uczucia, z jednej strony jestem przeszczęśliwa i dumna, że udało się osiągnąć najważniejszy cel, jakim było wejście do finału. Z drugiej strony jest mi przykro, ponieważ, wiem, że wykonałam swoją pracę w 100 %, zaśpiewałam najlepiej jak potrafię, jestem z występu bardzo zadowolona i tak po ludzku liczyłam na wyższe miejsce w finale – napisała gwiazda w swoim oświadczeniu.

Mamy nadzieję, że w 2018 roku będzie lepiej. Trzymacie kciuki?

—————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Eurowizja TVP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...