Dorota Wellman

Dorota Wellman odchodzi z Dzień Dobry TVN? Mogłabym zrobić więcej

Dorota Wellman jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. W “Dzień dobry TVN” z Marcinem Prokopem tworzy duet, który uwielbia miliony Polaków. Jednak okazuje się, że telewizja śniadaniowa nie daje gwieździe poczucia spełnienia. Czy zamierza z niej rezygnować i jakie aktywności cieszą ją najbardziej?  

Dorota Wellman odchodzi z Dzień Dobry TVN?

Dorota Wellman bardzo lubi swoją pracę, gdyż nigdy się w niej nie nudzi. Zawsze czekają na nią interesujące wyzwania. Lubi również różnorodną tematykę, jaka jest poruszana w “Dzień dobry TVN”, jednak dla niej to wszystko to za mało. Telewizja śniadaniowa nie daje jej poczucia spełnienia. Jaki ma jeszcze pomysł na siebie? 

– Telewizję śniadaniową uwielbiam, bo bardzo lubię pracować na żywo. Jest tam różnorodność, zmiana, a ja nie lubię się nudzić. Jeden temat lekki, łatwy i przyjemny, a drugi bardzo poważny, społeczny. To jest magazyn telewizyjny, w którym możemy opowiedzieć o wszystkim. Ale dla mnie to jest za mało. Chciałabym zrobić program rozrywkowy, bo jestem człowiekiem zabawy, chciałabym zrobić program społeczny skierowany do kobiet. „Dzień dobry TVN” kocham, bo mam tam adrenalinę i cudownego partnera, z którym możemy wszystko, ale to nie znaczy, że nie mogłabym zrobić więcej – zdradziła dziennikarka w rozmowie z “Vivą!”.

Mamy nadzieję, że gwiazda nie zrezygnuje z “Dzień Dobry TVN”!

Co daje jej spełnienie?

Gwiazda po godzinach angażuje się w liczne akcje charytatywne, aby wykorzystać swój potencjał. Uwielbia również lotnictwo – godzinami może oglądać samoloty. 

“Dlatego mam różne aktywności zawodowe, żeby poczuć satysfakcję. Poczucie spełnienia daje mi także działalność charytatywna” – wyznała dziennikarka.

Dorota Wellman lubi również urządzać przyjęcia w swoim domu. W swojej książce ‘Życie towarzyskie” zaprasza do spotkań przy stole, do wielogodzinnych rozmów. Namawia też do również do bawienia się gotowaniem oraz stawianiem na innowacyjne pomysły w tej materii.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2052 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska ma tatuaż? Zobaczcie!
Ania Lewandowska ma tatuaż? Zobaczcie!

Ania Lewandowska pokazała nowe zdjęcie w kostiumie jednoczęściowym, a fani dojrzeli subtelny tatuaż. Zobaczcie i...