Zoni, Koneser – restauracja, która trafiła na listę najpiękniejszych lokali na świecie

Godne podziwu!

Zoni, Koneser, to restauracja, która trafiła na listę najpiękniejszych przestrzeni restauracyjnych The World Interiors News Awards.

Restauracja Zoni pośród najlepszych restauracji na świecie:

Wnętrze Zoni, zostało zaprojektowane przez Nizio Design International. Ostatnio znalazło się ono pośród nominowanych do prestiżowej nagrody – The World Interiors News Awards. Ten warszawski lokal został wyróżniony w kategorii restauracje. Meble, jak i elementy wykończenia, które znajdują się w Koneserze Zoni, wykonane są przez Mirosława Nizio. Stylistyka jest utrzymana w industrialnym klimacie. Restauracja miała korespondować z historią miejsca, w jakim się znajduje. A mieści się w dawnym budynku rektyfikacji, na terenie XIX-wiecznej warszawskiej wytwórni wódek Koneser.

The World Interiors News Awards to najlepsze pomysły architektów wnętrz, oraz designerów, które zostały zrealizowane. Wybory dokonywane są przez specjalne jury, które wybiera ze zgłoszeń, a następnie publikuje wyłonioną, tak zwaną shortlistę. Zwycięzcy ogłoszeni zostali 24 października, w czasie uroczystej gali w Londynie. Nominacje są z całego świata. 16 procent z nich, to nominacje z Europy. Tym razem w gronie nominowanych znalazły się również restauracje z USA, Australii, Austrii, Malediwów, czy Chin.

Brawo!

Foto: https://warszawa.naszemiasto.pl

Zobacz także:

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ