to nie jest koniec swiata youtube

To nie jest koniec świata… książka G.F. Darwin inna niż wszystkie

Bohaterowie YouTube Jan Jurkowski i Marek Hucz wydali książkę z nienagranymi scenariuszami Grupy Filmowej Darwin. To świetny pomysł na prezent. 

Filmy Darwina zdobyły swoją popularność inteligentnym poczuciem humoru, grą aktorską i świetną jakością zdjęć. Podobnie jest w przypadku książki – Jurkowski i Hucz stworzyli bardzo ciekawy zbiór niepublikowanych scenariuszy. Już sama forma wydania pokazuje, że Darwin również w tym wypadku idzie w jakość – 400 stron obitych w twardą oprawę zaskakuje grafikami, zdjęciami, czy… wstępem na stronie 253. 

W scenariuszach poznamy dalsze (lub wcześniejsze) losy bohaterów popularnych wideoklipów. Zobaczymy też dziennik samego Boga (Rafała), który wspólnie z szatanem (Sławkiem)… sprawdzają metody masowej zagłady za pomocą meteorytu… w epoce dinozaurów. Zaskakująco, zabawnie i nietypowo. Dowiemy się o losach bohaterów i świata dużo więcej, ale… nie chcielibyśmy spoilerować. Dla fanów scenariuszy i twórczości “Darwinów” pozycja obowiązkowa. 

M. Hucz, J. Jurkowski, To nie jest koniec świata, Warszawa 2019. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5214 More posts in Newsy category
Recommended for you
Gdzie szukać inspiracji książkowych? Polecamy blogi recenzenckie
UJ, UW i PW na czele Rankingu Szkół Wyższych 2021

Opublikowany został Ranking Szkół Wyższych Perspektywy 2021: Uniwersytet Jagielloński jest najlepszą uczelnią akademicką w Polsce,...