Włamanie do domu Beaty Pawlikowskiej! Dziennikarka pokazała zdjęcia mieszkania

Włamanie do domu Beaty Pawlikowskiej! Dziennikarka pokazała zdjęcia mieszkania

Włamanie do domu Beaty Pawlikowskiej! Dziennikarka za pośrednictwem Facebooka poinformowała fanów o zdarzeniu. Zamieściła również zdjęcia splądrowanego mieszkania. Jednak dziękuje za to, że jest cała i zdrowa, a włamywacze zabrali te rzeczy, które można zastąpić nowymi. Co napisała podróżniczka?

Włamanie do domu Beaty Pawlikowskiej! Dziennikarka pokazała zdjęcia mieszkania

Beata Pawlikowska ma za sobą trudne chwile! Dziennikarka wyznała fanom, że włamano się do jej mieszkania. W pierwszej chwili odczuwała zdumienie, ale potem poczuła wdzięczność za to, że jej nic się nie stało, a włamywacze okazali się „łaskawi”, gdyż zostawili wiele cennych rzeczy dla gwiazdy. Podróżniczka pokazała też zdjęcia splądrowanych pokoi. 

„Tak wygląda dom po włamaniu. W pierwszej chwili – zdumienie. W drugiej chwili – wdzięczność! Dziękuję włamywaczom za to, że nie wybili okna, tylko je podważyli. Dziękuję za to, że zabrali tylko rzeczy które można zastąpić nowymi. Dziękuję, że nie zniszczyli tego, co nie było im potrzebne! Czuję się szczęśliwa że jestem cała, zdrowa i mam gdzie spać ?” – napisała Beata Pawlikowska.

https://www.facebook.com/BeataPawlikowska/photos/pcb.2005409982810341/2005409949477011/?type=3&theater

https://www.facebook.com/BeataPawlikowska/photos/pcb.2005409982810341/2005409832810356/?type=3&theater

Gdzie włamywacze szukają pieniędzy? 

Gwiazda podpowiedziała fanom, że włamywacze najczęściej szukają pieniędzy w szafach z ubraniami. A jakich miejsce jedynie nie przeszukali? 

„Podpowiem wam gdzie włamywacze szukają pieniędzy i cennej biżuterii: w szafach wśród ubrań. Jeśli chcecie je skutecznie schować, to najlepiej w kuchni wśród produktów żywnościowych bo to są jedyne szafy których włamywacze nie otworzyli i nie przeszukali ?” – zdradziła Beata Pawlikowska.

Radość i spokój

Jak zakończyła się cała sprawa? Podróżniczka o zdarzeniu poinformowała policję. 

„Dziękuję za dobre słowa ? Przyjechali dwa mili panowie policjanci, spisali protokół. Naprawdę czuję w sercu radość i spokój. Nie stało się nic takiego czego nie można naprawić i to jest najważniejsze ?” – docenia Podróżniczka.

„Jesteś niesamowita kobieto! Mało kto myśli w takiej sytuacji, że mogło być gorzej. O wiele gorzej…”,

„Taka postawa i myślenie- budujące. Sposób w jaki przeżywamy daną sytuację ma ogromny wpływ na rozmiar danego zdarzenia. Jeżeli będziemy płakać jak większość z nas zwiększy to w naszej głowie rozmiar tego zdarzenia a nawet potrafi on urosnąć do rangi tragedii bo np. zginęło coś wartościowego sentymentalnie. Jeżeli zaś popatrzmy na to wszystko, na bałagan i to całe ograbienie w miarę spokojnie to na pewno dostrzeżemy fakt, że właśnie jesteśmy cali i zdrowi a to jest najważniejsze. Pani Beatko uwielbiam całym sercem i życzę Pani aby mimo wszystko takie sytuacje nie zdarzały się więcej i aby była Pani bezpieczna zawsze, gdziekolwiek Pani będzie ?” – piszą fani.

Również cieszymy się, że gwiazda jest cała i zdrowa!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ