Tak mieszka Kasia Tusk. Ale luksusowo!

Kasia Tusk pokazała ostatnio wnętrze swojej łazienki. Zdjęcie z domu córki przewodniczącego Rady Europejskiej wywołało lawinę komentarzy. Większość internautów była zachwycona przepychem z łazienki blogerki. Część osób nie kryło zazdrości. Uwagę zwrócił przede wszystkim kran w złotym kolorze, choć cała łazienka wyglądała imponująco. 

Kasia Tusk jakiś czas temu przestała ukrywać swoje ciążowe krągłości i wrzuciła na swój na profil na Instagramie zdjęcie powiększonego brzuszka. Z kolei na swoje 31. urodziny wyraźnie dała do zrozumienia, że spodziewa się dziecka. “Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie” – napisała wówczas. 

W całym mieszkaniu dominuje śnieżna biel. Ciekawym elementem wystroju są: nieco oldschoolowy kominek, drewniany stół i gustowna wisząca lampa. Ci, którzy lubią duże okna, na pewno zwrócą uwagę na te zamontowane w kuchni Kasi Tusk. Są po prostu ogromne!

Cały wystrój jest bardzo prosty, ale nie nudny! Meble w delikatnych kolorach sprawiają, że mieszkanie wygląda schludnie i elegancko.

fot. instagram.com/makelifeeasier_pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

786 More posts in Kobieta category
Recommended for you
Paryż najbardziej romantycznym miejscem dla Polaków

Wielkimi krokami zbliżają się walentynki. Krótki, romantyczny wyjazd to świetny sposób na uczczenie święta zakochanych....