Tak mieszka Kasia Tusk. Ale luksusowo!

Kasia Tusk pokazała ostatnio wnętrze swojej łazienki. Zdjęcie z domu córki przewodniczącego Rady Europejskiej wywołało lawinę komentarzy. Większość internautów była zachwycona przepychem z łazienki blogerki. Część osób nie kryło zazdrości. Uwagę zwrócił przede wszystkim kran w złotym kolorze, choć cała łazienka wyglądała imponująco. 

Kasia Tusk jakiś czas temu przestała ukrywać swoje ciążowe krągłości i wrzuciła na swój na profil na Instagramie zdjęcie powiększonego brzuszka. Z kolei na swoje 31. urodziny wyraźnie dała do zrozumienia, że spodziewa się dziecka. “Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie” – napisała wówczas. 

W całym mieszkaniu dominuje śnieżna biel. Ciekawym elementem wystroju są: nieco oldschoolowy kominek, drewniany stół i gustowna wisząca lampa. Ci, którzy lubią duże okna, na pewno zwrócą uwagę na te zamontowane w kuchni Kasi Tusk. Są po prostu ogromne!

Cały wystrój jest bardzo prosty, ale nie nudny! Meble w delikatnych kolorach sprawiają, że mieszkanie wygląda schludnie i elegancko.

fot. instagram.com/makelifeeasier_pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

807 More posts in Kobieta category
Recommended for you
Janina Ochojska jest poważnie chora! Czy wycofa swoją kandydaturę do Parlamentu Europejskiego?
Janina Ochojska jest poważnie chora! Czy wycofa swoją kandydaturę do Parlamentu Europejskiego?

Janina Ochojska jest założycielką Polskiej Akcji Humanitarnej. Okazuje się, że prezes PAH jest poważnie chora....