Zombie Boy

Jaki był Zombie Boy? Modela wspomina Honorata Skarbek

Kilka tygodni temu kanadyjski model Rick Genest, noszący pseudonim Zombie Boy, popełnił samobójstwo w wieku 32 lat. Znany był z tatuaży, którymi pokryte było prawie całe jego ciało. Wielokrotnie mówiło się o jego problemach psychicznych. Z mężczyzną współpracowała piosenkarka Honorata Skarbek. Jak go wspomina?

Mężczyzna popełnił samobójstwo w wieku 32 lat. Jedną z pierwszych osób, które poinformowały o tragicznym wydarzeniu była Lady Gaga. Model w 2011 roku wystąpił w jej teledysku “Born This Way”.

“Samobójstwo mojego przyjaciela, Ricka Genesta, znanego jako Zombie Boy, jest więcej niż załamujące. Musimy mocniej pracować nad zmianą naszej kultury, by wydobyć na światło dzienne problemy zdrowia psychicznego i zerwać z tabu, ze nie można o tym mówić. Jeżeli cierpicie, zadzwońcie już dziś do rodziny lub przyjaciół. Musimy się nawzajem ratować – napisała Lady Gaga na Twitterze.

Jaki był Zombie Boy? Modela wspomina Honorata Skarbek

A jak wspomina go wokalistka Honorata Skarbek? Artystka widziała go dwukrotnie, a raz nawet wystąpił w jej teledysku do piosenki “Sabotaż”.

– Widzieliśmy się dwa razy w Warszawie. Z czego raz to była praca na planie mojego teledysku do mojej piosenki „Sabotaż”. Spędziliśmy ze sobą kilkanaście godzin, więc trudno ocenić, czy przez ten czas można poznać człowieka. To była bardzo serdeczna osoba, która była dla wszystkich miła. Natomiast był introwertykiem, zamkniętym w sobie, bardzo cichym, spokojnym mężczyzną. Ciężko mi było przyswoić tę informację, która się wydarzyła – mówiła Honorata Skarbek w rozmowie z portalem “Party”.

Say "I Love You" everyday.

Opublikowany przez Zombie Boy Środa, 7 marca 2018

Co jeszcze zauważyła piosenkarka?

“Ludzie z jego środowiska zdążyli zdementować informację, że popełnił samobójstwo. Nie wiem, jak było, ale wiadomo, że Zombie Boy w młodości był chory i to wpłynęło na jego psychikę. Opowiadał o tym, że jedną nogą był po tamtej stronie, stąd też geneza jego pseudonimu Zombie Boy. Było po nim widać, że jest osobą, która zmaga się z problemami, które buszują po jego głowie, ale nie chciałabym oceniać tej sytuacji ani wyciągać pochopnych wniosków – wyznała artystka.

“7 sierpnia to wyjątkowy dzień dla tych, którzy znali Rico. To dzień, w którym powinniśmy pamiętać o jego wrażliwej naturze, dobrym duchu i poczuciu humoru, które wywoływało uśmiech na twarzach wszystkich, których spotkał na swojej drodze. Dla wszystkich tych, którzy podziwiali go z daleka, to dzień, by pamiętali o życiu chłopca, który podbił świat. Wszystkiego Najlepszego Rico, gdziekolwiek jesteś. ✨??” – po pogrzebie napisali jego bliscy na Facebooku.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Zombie Boy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...