Ania i Robert Lewandowscy pomogli panu Stanisławowi

Ania i Robert Lewandowscy pomogli panu Stanisławowi: Chcieliśmy, żeby chociaż przez chwilę zapomniał o problemach

Za nami kolejny finał Szlachetnej Paczki. W ogólnopolską akcję charytatywną włączyło się wiele gwiazd. Ania i Robert Lewandowscy również wsparli inicjatywę. Para przygotowała świąteczną paczkę, która powędrowała do rodziny pana Stanisława. To jeszcze nie wszystko! Do czego namawia znane małżeństwo?  

Ania i Robert Lewandowscy pomogli panu Stanisławowi: Chcieliśmy, żeby chociaż przez chwilę zapomniał o problemach

Ania i Robert Lewandowscy po raz kolejny wsparli Szlachetną Paczkę. Para przygotowała podarki dla rodziny Pana Stanisława. Mężczyzna jest schorowany, samotnie wychowuje trójkę dzieci. Małżeństwo chciało, aby chociaż w święta rodzina zapomniała o problemach i cieszyła się świąteczną atmosferą. Piłkarz i trenerka zapakowali nie tylko słodycze i przybory szkolne, ale również produkty pierwszej potrzeby m.in. proszki do prania oraz płyny do zmywania naczyń. Sportsmenka obiecała też, że wyśle przepis na zdrowe słodkości.      

„W tym roku po raz kolejny oczywiście wspieramy Szlachetną Paczkę. Pomagamy rodzinie: Panu Stanisławowi, który ma trójkę dzieci i jest w ciężkiej sytuacji. (…) Jest bardzo schorowanym człowiekiem, ale jest bohaterem. Dzieci bardzo pomagają tacie i to też jest fajne, ponieważ wspierają się i razem walczą o to, żeby żyło im się po prostu lepiej. Wiemy, że ten świąteczny okres jest nie tylko dla nich, ale dla każdego z nas bardzo ważny i chcielibyśmy im pomóc, żeby w ten czas, chociaż przez chwilę, zapomnieli o problemach, które im towarzyszą i żeby mogli się nacieszyć tą świąteczną magią, która już jest coraz bliżej. Chcielibyśmy im pomóc” – mówili Ania i Robert Lewandowscy.

https://www.facebook.com/szlachetna.paczka/videos/10155838142883614/

A jeśli ktoś nie zdążył pomóc rodzinie, to…

Para pomaga również dzieciom, które biorą udział w projekcie „Akademia Przyszłości”. Na czym polega ich pomoc? 

„Słuchajcie kochani, jeśli ktoś nie zdążył pomóc rodzinie razem ze Szlachetną Paczką, to również namawiamy do pomocy i wybrania dziecka, które znajduje się w Akademii Przyszłości, któremu przede wszystkim można pomóc w tym, aby uwierzyło w siebie, żeby było pewne siebie, żeby nie bało się marzyć. Te dzieci naprawdę czasami potrzebują takiego wsparcia i to jest fajna alternatywa” – mówiło małżeństwo.

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.youtube.com/screen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ