Jessica ziółek

Jak się czuje Arek Milik i jak spędzi święta? Jessica Ziółek uchyla rąbka tajemnicy!

Arek Milik we wrześniu doznał poważnej kontuzji. Piłkarz miał zerwane przednie więzadło. Konieczna okazała się operacja oraz długa rehabilitacja. Sportowiec musiał zrobić kilkumiesięczną przerwę w treningach. Teraz powoli wraca do zdrowia. Jego dziewczyna, Jessica Ziółek, zdradza, jak czuje się ukochany oraz gdzie para spędzi Święta Bożego Narodzenia!  

Jak się czuje Arek Milik i jak spędzi święta? Jessica Ziółek uchyla rąbka tajemnicy!

Na szczęście Arek Milik wraca do zdrowia. Jessica Ziółek zdradziła, że zaczął już trenować. Czy możemy liczyć, że piłkarz wróci do zdrowia przed mundialem?

„Zawsze staram się Arka wspierać, staram się być przy nim i to jest dla mnie najważniejsze. Arek czuje się już coraz lepiej. Najlepiej byłoby zapytać ekspertów, czy będzie mógł grać na mundialu. Trzymam mocno za niego kciuki i mam nadzieję, że po prostu się uda. Powiem szczerze, że Arek już trenuje, więc postęp jest. Idzie to wszystko w dobrym kierunku” – mówiła Jessica Ziółek w rozmowie z „Party”.

Trzymamy kciuki za zdrowie piłkarz!

Nie mają czasu na święta?

Jessica Ziółek zdradziła, że piłkarz ma zaplanowane treningi do 6 stycznia, więc para Święta Bożego Narodzenia spędzi za granicą.  Na szczęście do sportowca i modelki przyleci w odwiedziny rodzina, a Jessica Ziółek będzie gospodynią. Ma nadzieję, że uda jej się wszystko przygotować na czas. Poważne zadanie przed ukochaną Arka Milika! Powodzenia!

„W tym roku spędzamy święta w Neapolu ze względu na to, że oni mają treningi aż do 6 stycznia.  Nie mamy czasu na święta i też na sylwestra, bo są mecze, są treningi, więc w tym roku będziemy trochę spokojniej. Fajne jest to, że rodzina do nas przyjeżdża, a ja będę gospodynią własnego domu, więc będę musiała sprostać temu zadaniu i poradzić sobie ze wszystkim, co będę wykonywać, ale mam nadzieję, że mi się uda i będzie wszystko w porządku” – wyznała Jessica Ziółek.

Jakie macie plany na Święta Bożego Narodzenia?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/jessica_ziolek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ