Wyciekło nagranie Neymara z kobietą oskarżającą go o gwałt

W zeszłym tygodniu brazylijski piłkarz Neymar da Silva Santos Júnior został oskarżony o gwałt. Według ustaleń policji z Sao Paulo, piłkarz pod wpływem alkoholu zmusił Najilę Trindade do odbycia stosunku seksualnego. Poznali się przez Instagram, a na zaproszenie Neymara dziewczyna przyleciała do Paryża.

Kilka dni temu media, powołując się na raport sporządzony przez policję w Sao Paolo, podały, że Neymar został oskarżony o gwałt. Do zdarzenia miało dojść 15 maja w hotelu w Paryżu, ale ofiara, Najila Trindade, złożyła zeznania dopiero po powrocie do kraju. Piłkarz odpierał zarzuty.

Prawnicy zrezygnowali z reprezentowania młodej kobiety ze względu na sprzeczności w jej oświadczeniach. „Początkowo twierdziła, że jest związana z Neymarem, potem, że fizycznie ją zaatakował, aż wreszcie zmieniła zdanie i opowiedziała o gwałcie. A to zupełnie inny zarzut” – podkreślali adwokaci.

Najila potwierdziła w rozmowie z policją, że przyleciała uprawiać z Neymarem seks. Gdy doszło do spotkania w hotelu, odmówiła, bo piłkarz nie przyniósł prezerwatywy. Wtedy miał stać się agresywny.

Neymar odpowiada na zarzuty

Neymar broniąc się przed oskarżeniami postanowił opublikować część prywatnej korespondencji, za pośrednictwem jednego z komunikatorów, z rzekomą ofiarą gwałtu. Na jednym z portali społecznościowych zamieścił „intymne szczegóły” rozmów z Brazylijką. W siedmiominutowym filmie zaprzeczył oskarżeniom. Dodał, że otrzymał od niej nagie zdjęcia. 

Zdaniem 27-letniego Neymara i jego ojca, a zarazem menedżera, zawodnik Paris Saint-Germain padł ofiarą oszustwa, a kobieta próbuje wymusić odszkodowanie w zamian za wycofanie zeznań. 

Nagranie z pokoju hotelowego

Dziś do sieci wyciekło nagranie z Neymarem i Najilą. Jak ustaliły media, to jedynie wycinek 7-minutowego filmu, który posiada policja. Widać na nim rozmowę dziewczyny z piłkarzem.

– Zapomniałem – mówi Neymar.

– Czego? – dwukrotnie pyta kobieta.

Neymar pyta, czy mogą uprawiać seks bez prezerwatywy.

– Nie, nie, nie, nie, nie. Nie bij mnie. Nie lubię tego – mówi Neymar.

– Nie? Uderzysz mnie, prawda? – pyta kobieta.

– Nie – odpowiada piłkarz.

– Nie? – pyta jeszcze raz.

Widać, jak kobieta wstaje z łóżka, kilkukrotnie uderza piłkarza i rzuca w niego jakimś przedmiotem.

– Wiesz, czemu Cię uderzyłam? Wiesz czemu? Wiesz? – pyta Neymara.

– Nie.

– Wczoraj Ty zaatakowałeś mnie i zostawiłeś mnie tu samą.

Trudno jednak ocenić, co działo się przed i po fragmencie nagrania.

https://twitter.com/Songie_Sports/status/1136477073038598144?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1136477073038598144&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.donald.pl%2Fartykuly%2FrYpUaUZm%2Fwycieklo-nagranie-neymara-z-kobieta-oskarzajaca-go-o-gwalt-uderzysz-mnie-prawda

Prawnik Najili twierdzi, że wideo pochodzi z drugiego spotkania kobiety i piłkarza, do którego doszło dzień po rzekomym gwałcie. Kobieta chciała uzyskać dowód na przemoc ze strony Neymara, dlatego zaprosiła go ponownie do hotelu.

Danilo Garcii de Andrade w rozmowie z brazylijskimi mediami tłumaczy, że nie wie, co znajduje się w dalszej części nagrania jego klientki.

Najilia będzie ponownie przesłuchiwana przez policję w piątek.

Zobacz również:

Źródło: donald.pl / espn.com.br

ZOSTAW ODPOWIEDŹ