Tak wygląda prawdziwa walka z trądzikiem. Zobacz poruszające nagranie!

Czy Ty też masz trądzik? A może pamiętasz, jak wstydziłaś się wyjść z domu, bo na Twojej twarzy pojawiły się kolejne ropne krosty? W takim razie z pewnością zrozumiesz historię vlogerki urodowej, Katie Snooks, która od lat zmaga się z trądzikiem. Kobieta opanowała już do perfekcji technikę kamuflażu zmian zapalnych i blizn, jednak chciałaby, aby jej twarz wreszcie wyglądała zdrowo. Niedawno zdecydowała się na kurację, która pomoże jej pożegnać się z tą chorobą. Swoje miesięczne zmagania udokumentowała na video! Musicie koniecznie je zobaczyć!

Katie Snooks

Tego nie widać pod makijażem

Vlogerka Katie Snooks na Instagramie oraz na swoim kanale na Youtube zachwyca nienagannym wyglądem. Jednak niewiele osób wie, że pod grubą warstwą makijażu kryje się trądzik, z którym dziewczyna się od 10 lat. Kobieta wypróbowała już wiele preparatów miejscowych, które nie przynosiły jednak oczekiwanych rezultatów. Dlatego niedawno zdecydowała się na doustną terapię lekiem Roaccutane, który ma wiele skutków ubocznych. Swoją miesięczną walkę o zdrową skórę udokumentowała na filmiku, który obejrzało już ponad 95 tysięcy osób.  

{youtube}eJMwjjf5n6U|600|450|0{/youtube}

Chwile załamania

Nagranie vlogerki demaskuje skutki uboczne terapii. Podczas leczenia skóra stała się bardzo sucha i wrażliwa, szybko zaczęła nieznośnie swędzieć, a po dotknięciu Katie odczuwała ból. Niestety trądzik wcale nie znikał tak szybko, a wręcz początkowo się nasilał. Pojawiało się jeszcze więcej krostek oraz podskórnych wykwitów.

Roaccutane Katie Snooks

Chwile załamania

Podczas kuracji Snooks przeżywała też emocjonalne załamanie. W nagraniu ze łzami w oczach mówi: „Dzisiaj jest naprawdę źle. Moja cera nigdy nie była w tak złym stanie. W ogóle nie czuję się ładna, moja pewność siebie jest dzisiaj bardzo niska”. Jednak z biegiem czasu, Katie zauważyła, że jej twarz pomimo blizn wygląda trochę lepiej.

Długa droga

Przed blogerką jeszcze kilka miesięcy terapii. Mamy nadzieję, że kuracja zakończy się sukcesem i Katie będzie mogła cieszyć się piękną cerą! Trzymamy mocno kciuki!

 

Źródło zdjęć: www.youtube.com i  Instagram/ katesnooks

 

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ