Pielęgnuj skórę zgodnie z naturą!

Koenzym Q10 to kluczowe źródło energii i regeneracji komórek skóry w zgodzie z jej naturą. Inteligentne kosmetyki NIVEA Q10 plus przywracają skórze jej naturalny antyutleniacz i budulec komórek teraz jeszcze skuteczniej i wygodniej. Serum Perły Młodości Q10 plus stosowane z przeciwzmarszczkowymi kremami NIVEA Q10 plus uzupełnia poziom koenzymu Q10 ze skoncentrowaną mocą, redukując zmarszczki skuteczniej o 50%, a nowe Ujędrniająco-modelujące legginsy NIVEA Q10 plus natychmiast modelują sylwetkę, ujędrniając skórę podczas noszenia. NIVEA Q10 plus wspiera naturalną odnowę komórek, czerpiąc z natury to, co najlepsze i dodając energii przez cały dzień. Cokolwiek robisz!

Źródło: mat.prasowe

Natura dostarcza najlepszych rozwiązań. NIVEA czerpie z nich już od prawie 20 lat wykorzystując  w linii Q10plus to, co z natury najlepsze dla skóry – koenzym Q10. W 1998 r. NIVEA jako pierwsza marka wprowadziła kosmetyki z koenzymem Q10 na rynek. Od tego czasu, eksperci NIVEA nieustannie eksplorują pola zastosowania tego naturalnego składnika, który występuje w skórze odgrywając kluczową rolę w procesie wytwarzania energii w jej komórkach, poprawiając ich dotlenienie, chroniąc przed niszczącym wpływem wolnych rodników.

Źródło naturalnej energii

Koenzym Q10 to składnik komórek naszego organizmu odpowiedzialny za wytwarzanie 95% energii niezbędnej do regeneracji skóry. Jest niezbędny do wyprodukowania m.in. kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego czy składników nawilżających. Co więcej, jest jednym z najsilniejszych antyutleniaczy, który neutralizuje nadmiar wolnych rodników, zwłaszcza wytworzonych w trakcie ekspozycji na promieniowanie UVA.  Z wiekiem, poziom koenzymu Q10 w skórze spada. Linia do pielęgnacji twarzy i ciała NIVEA Q10 plus bazuje na jego naturalnych właściwościach dzięki zastosowaniu w kosmetykach innowacyjnych formuł i technologii umożlwiających uzupełnienie poziomu koenzymu Q10 w skórze.

Serum+krem = 50% większa przeciwzmarszczkowa skuteczność

Linia przeciwzmarszczkowych kosmetyków NIVEA Q10 plus zawiera  naturalnie występujące w skórze składniki – koenzym Q10 i kreatynę, dzięki czemu zapewnia efektywną pielęgnację przeciwzmarszczkową, pozostając w harmonii ze skórą.

Serum Perły Młodości Q10plus to obowiązkowy element skutecznej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej zawierający największą dawkę naturalnego antyoksydantu znajdującego się w naszej skórze – koenzymu Q10 w linii NIVEA Q10 plus. NIVEA Q10 plus Serum Perły Młodości oferuje skoncentrowaną moc składnika aktywnego w codziennej walce z oznakami starzenia. Aby wspomóc przeciwzmarszczkowe działanie formuły serum, naukowcy wzbogacili ją dwoma aktywnymi składnikami także występującymi naturalnie w skórze: kwasem hialuronowym i kreatyną. Oba zawarte zostały w otaczającym perły Q10 żelu nawilżającym. Kwas hialuronowy wspomaga nawilżenie skóry i zwiększa jej elastyczność, a kreatyna pomaga dostarczyć skórze energii i stymuluje wytwarzanie kolagenu. Serum używane wraz z kremem z linii NIVEA Q10 plus, pomaga redukować zmarszczki o 50% skuteczniej[2].

 Zawsze najświeższa moc koenzymu Q10

 Serum to produkt wyjątkowy również ze względu na formułę zapewniającą zawsze świeżą dawkę koenzymu Q10 przy każdej aplikacji kosmetyku. Naciśnięcie dyspensera rozgniata bowiem perły zawierające koenzym Q10, który łączy się z nawilżającym żelem z kwasem hialuronowym. Lekka i szybko wchłaniająca się formuła serum stanowi doskonałą bazę pod krem NIVEA Q10 plus na dzień lub na noc. Przeznaczone jest do codziennej pielęgnacji rano i wieczorem. Stosowane regularnie, widocznie wygładza powierzchnię skóry, przywracając jej młodszy wygląd.

Pielęgnacja zgodna z modowymi trendami

Doświadczenie w wykorzystaniu koenzymu Q10 i badania prowadzone przez NIVEA, pozwoliły na stworzenie przełomowej kategorii produktów – inteligentnych kosmetyków do noszenia. Nowe Ujędrniająco-modelujące legginsy antycellulitowe NIVEA Q10 plus modelują sylwetkę i ujędrniają skórę uwalniając koenzym Q10 podczas noszenia.

Codzienna pielęgnacja ciała wchodzi tym samym w przełomowy, ekscytujący moment – nie zabiera już czasu, bo składniki aktywne NIVEA Q10 uwalniane są podczas noszenia ujędrniająco-modelujących legginsów niezależnie od sytuacji – czy to podczas spacerowania, biegania, czy robienia zakupów.  Kosmetyk do noszenia wpisuje się w trend wykorzystania nowych technologii w tekstyliach i osiągania dzięki temu dodatkowych korzyści.

Naukowcy NIVEA we współpracy ze specjalistami z dziedziny tekstyliów opracowali unikatowy materiał wzbogacając technologię kompresji innowacyjnymi, trwale związanymi z tkaniną mikrokapsułkami koenzymu Q10, olejkiem migdałowym i ekstraktem z aloesu. Naturalny koenzym Q10 został zamknięty w mikrokapsułkach i połączony za sprawą rewolucyjnej fuzji z włóknami tkaniny. Dzięki zastosowanej technologii kompresji, koenzym Q10 uwalnia się i przenika do skóry wspierając procesy jej metabolizmu. Dzięki temu, Ujędrniająco-modelujące legginsy antycellulitowe NIVEA Q10 plus natychmiast modelują sylwetkę, ujędrniają skórę już po 14 dniach używania, a ich noszenie oszczędza czas poświęcany na tradycyjną pielęgnację!

Nauka w służbie natury

Odkrycie znaczenia koenzymu Q10 w produkcji energii komórkowej zostało w 1978r. uhonorowane Nagrodą Nobla w dziedzinie chemii. Jej laureat, brytyjski naukowiec Peter Mitchell zainspirował naukowców NIVEA do wprowadzenia w 1998r. tej naturalnie występującej w skórze substancji do domowej pielęgnacji. Dzięki wsparciu innowacji NIVEA umożliwiła tym samym korzystanie 

w pielęgnacji z tego, co w skórze najlepsze z natury. Koenzym Q10 jest ważnym składnikiem naszego organizmu, niezbędnym do wytworzenia energii do reakcji komórek – ich wzrostu, ochrony i regeneracji. Koenzym Q10 pełni też funkcje przeciwutleniające wspomagając organizm w walce z wolnymi rodnikami powodującymi uszkodzenia skóry.

_______________________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszegosklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ