Pojechała w podróż poślubną bez męża… ale za to z teściami! Jej selfie bawią wszystkich

Huma i Arsalaani na swoją wymarzoną podróż poślubną czekali aż 7 miesięcy. Jednak w ostatniej chwili okazało się, że mężczyzna niestety nie może jechać na odpoczynek! Kobieta chciała zrezygnować z wycieczki, ale mąż przekonał ją, aby jednak udała się na wakacje. Huma nie była jednak samotna, gdyż towarzyszyli jej… teściowie. Świeżo upieczona mężatka nie mogła jednak pogodzić się z zaistniałą sytuacją, a wyrazem jej smutku są nietypowe selfie, które bawią teraz internautów na całym świecie. Śmiać się czy płakać?

Huma Mobin

Szalony pomysł

Huma i Arsalaani z Pakistanu swoją podróż poślubną zaplanowali do Grecji. Młodzi pełną parą przygotowywali się do wyjazdu, gdy okazało się, że mężczyzna nie dostał wizy. Kobieta chciała zrezygnować z wyjazdu, jednak jej mąż wpadł na szalony pomysł!

Podróż poślubna z teściami?

 Arsalaani przekonał swoją żonę, aby jednak pojechała na wakacyjny wypoczynek. W końcu para długo na niego czekała i zapłaciła niemałe pieniądze za wycieczkę .Huma po długich namowach zdecydowała się na wyjazd. Jednak nie pojechała na „miesiąc miodowy” sama. Zamiast męża towarzyszyli jej… teściowie!

Huma smutne zdjęcia

Nietypowe fotografie

Kobieta nadal czuła się samotna i nie mogła pogodzić się z zaistniałą sytuacją. Swój smutek postanowiła oddać na… zdjęciach. Huma tłumaczy, że zainspirował ją do tego mąż, który krótko po zaręczynach wysyłał jej smutne selfie z Budapesztu. Dlatego młoda mężatka postanowiła, że na każdej fotce z Grecji będzie miała dość „osobliwą” minę, a swoją ręką obejmie przestrzeń, w której powinien znajdować się Arsalaan. Wpadlibyście na taki pomysł?

Huma zdjęcia

Hit w sieci

Tragikomiczne zdjęcia Humy z wakacji robią teraz furorę w Internecie, a kobieta stała się bohaterką już niejednego wywiadu.

Huma

Huma smutne selfie

Jak sądzicie, która fotka najbardziej oddaje to, co czuła Huma?

 

Źródło zdjęć: Facebook / Huma Mobin i Instagram / outsidegirlpk

 

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ