Top model Size plus

Top Model teraz w wersji „Plus Size”. Ruszyły już castingi

Uwaga, uwaga! Każda z pań, która marzyła o karierze modelki ale nie była przesadnie chuda i nie mieściła się w rozmiar 34, teraz będzie mogła spełnić swoje marzenia. Powstanie program dla modelek plus size. Polsat już ogłosił casting. Kogo dokładnie szukają? 

W internecie w ostatnim czasie powstawały akcje takie jak #CelluliteStarurday czy #Bellyjelly. Kobiety zaczęły walczyć ze stereotypami idealnej figury. Pokazywały swoje niedoskonałości i próbowały udowodnić, że nie jest to nic złego. Każda z nas je ma i nie powinnyśmy się wstydzić swojego ciała. 

Telewizja Polsat ogłosiła nabór uczestników do nowego programu „Carvy supermodel”. Powstanie „Top Model” w wersji dla kobiet o większych krągłościach. Teraz każda z pań ma szansę spełnić swoje marzenia i zostać modelką. Jest to pierwszy tego typu program w Polsce. 

Modelka to nie tylko ładna buzia. To również charyzma i osobowość. Posiadanie odrobiny więcej kilogramów niż u typowych modelek z wybiegów, nie jest już teraz przeszkodą w zrobieniu kariery. 

Polsat poszukuje modelek noszących rozmiar 42 i mających co najmniej 170 cm wzrostu. Muszą również być w przedziale wiekowym 18 – 28 lat. Zgłoszenia zawierające zdjęcia twarzy i sylwetki, można przesyłać pod adres modelka@rochstar.tv.

W końcu każda z nas jest piękna. Nie ważne jak wygląda. Będziecie oglądać?  

plakat

fot. Instagram @havelinflor 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ