Kinga Rusin bez makijażu

Kinga Rusin publikuje szokujące zdjęcie bez makijażu i apeluje

W trakcie kręcenia drugiej edycji programu „Agent. Gwiazdy”, Kinga Rusin aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na jej koncie na Instagramie pojawiło się niedawno zdjęcie dziennikarki bez makijażu. Pod fotografią Rusin zaapelowała do ludzi, którym zależy na losach środowiska. 

 

– Wrzucam „szokujące zdjęcie bez makijażu prosto z Argentyny” licząc na to, że wraz z nim rozejdzie się po internecie mój apel! – zaczęła Rusin.

– Apeluję o to, żeby wszyscy wrażliwi Polacy, którym na sercu leży ochrona środowiska, w szczególności naszych lasów i żyjących w nich dzikich zwierząt zabrali głos w sprawie skandalicznych, nowych pomysłów Ministerstwa Środowiska dotyczących likwidacji jakiegokolwiek nadzoru nad Lasami Państwowymi i znacznego ograniczenia możliwości działania organizacjom ekologicznym. Włączcie się proszę do dyskusji pod ostatnim postem na moim fanpage’u na facebooku. Nie pozwólmy odebrać sobie głosu i zakneblować ust. To NASZE a nie „ich” narodowe dobro! – napisała pod zdjęciem gwiazda TVN.

rusin bezmakijazu

Internauci co prawda poparli apel dziennikarki, ale znacznie bardziej niż polskimi lasami, zainteresowali się urodą Rusin, która bez makijażu wygląda naprawdę świetnie.

– Wiem, że nie o braku makijażu jest post, ale Pani Kingo naprawdę szacun nawet rzęs nie ma Pani doczepionych jak to często #nomakeup u innych wygląda.

– Bez makijażu jeszcze młodziej. Przy okazji, „Ekoporadnik” jest super.

– Nie poznałam! Pierwsze co pomyślałam zanim przeczytałam opis, to że dziewczę na zdjęciu ma z 16 lat! Piękne to dziewczę jest – pisały fanki Rusin.

A wy co sądzicie o zdjęciu dziennikarki? Rzeczywiście wygląda tak dobrze?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ