Natalia Jakuła zdradziła, ile schudła po ciąży

Natalia Jakuła pokazała figurę 2 tygodnie po porodzie! Gwiazda zdradza sposób na idealną sylwetkę!

Natalia Jakuła 8 marca urodziła synka Wiktora. Gwiazda szybko pokazała pierwsze zdjęcie chłopca. Teraz pochwaliła się, jaką figurę na dwa tygodnie po porodzie! Jaki ma sposób na piękną sylwetkę?

Natalia Jakuła Natalia Jakuła pokazała figurę 2 tygodnie po porodzie!

Natalia Jakuła urodziła swoje pierwsze dziecko 8 marca w Dzień Kobiet. Gwiazda napisała, że to święto nabrało dla niej zupełnie nowego znaczenia.

“Dzień kobiet nabiera dla mnie nowego znaczenia. Dziękuje bardzo za życzenia, NAJSZCZĘŚLIWSZA” – napisała prezenterka w dzień porodu.

Aktywność fizyczna procentuje

Teraz pokazała, jaką ma figurę dwa tygodnie po porodzie! Trenerka uważa, że dzięki regularnym ćwiczeniom tak szybko dochodzi do formy.

„Ciało kobiety jest niesamowite! Taka różnica w zaledwie 2 tygodnie po cesarce!! Lata treningów procentują💪👌 Jeszcze tylko kilka kilogramów i będzie jak dawniej😀

2 weeks postpartum👏 #body #after #pregnancy #2weeks #postpartum #belly #flat #amazing #loveit #fitmama #cialo #pocesarce #2tygodnie #super #fitcialo #zaskoczenie #pociąży #nomakeup #nofilter -” – napisała Natalia Jakuła na Instagramie.  

Pod zdjęciem pojawiło się dużo życzliwych komentarzy.

„Ekstra! Też każdemu kto pytał mowilam, że najbardziej w powrocie do figury po porodzie pomogły mi lata ćwiczenia jogi przed ciążą :)))”,

„U mnie było podobnie aż szok”,

„Super, tylko dzieci rodzić. Gratulacje”,

„Potwierdzam ćwiczenia i dobra forma przed ciaża procentuja po porodzie:) waga wyjściowa też nie jest obojętna i wiek😉” – pisali internauci.

Ile przytyła w ciąży?

Trenerka promieniała w ciąży. Gwiazda zdradziła, że w ciągu dziewięciu miesięcy przytyła tylko 13 kilogramów.

+13kg, 9 miesiąc, not bad😜🐳👶🍼” – napisała gwiazda na Instagramie.

Nie tylko sport

Oprócz ćwiczeń ważna jest również odpowiednia dieta. W ciąży należy jeść dla dwojga, a nie za dwoje. Dietetycy tłumacz, że prawidłowe odżywianie nie jest związane tak bardzo z ilością spożywanych produktów, ale ich jakością. Kobieta powinna zdawać sobie sprawę, że to ona dba o to, co dostanie dziecka. Maleństwo do pełnego rozwoju potrzebuje wszystkich składników odżywczych. Natalia Jakuła nawet w tłusty czwartek zamiast pączka wybrała zielony koktajl! Brawo!

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/natalia_jakula/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1259 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!

W połowie marca Joanna Racewicz przestała prowadzić „Pytanie na śniadanie”. Władze TVP twierdzą, że dziennikarka...