Ania Bardowska pokazała twarz córki! „Rodzina w komplecie”

Ania Bardowska pokazała twarz córki! „Rodzina w komplecie”

Ania Bardowska urodziła! Żona rolnika pokazała internautom córeczkę Liwię. Teraz rodzina jest już w komplecie! Przeczytajcie najnowszy wpis świeżo upieczonej mamy!

Ania Bardowska pokazała twarz córki! „Rodzina w komplecie”

Ania i Grzegorz poznali się na planie programu „Rolnik szuka żony”. Ich znajomość szybko przerodziła się w coś więcej. Już podczas nagrań do programu spędzali ze sobą dużo czasu. Później odbył się ich ślub, a potem na świat przyszedł ich syn Jasiek. Teraz rodzice powitali drugie dziecko, tym razem dziewczynkę, córkę Liwię, która urodziła się szóstego listopada.

Żona rolnika wyznała, że początek wspólnej drogi z Liwią był trudny, niezbędna była też pomoc specjalistów w szpitalu, którzy spisali się na medal. Teraz jest już znacznie lepiej.

https://www.instagram.com/p/B45CIOzjqeV/

„Kochani, dzielimy się z Wami naszym szczęściem. 6 listopada na świat przyszła nasza córeczka Liwia❤️. Nasz wspólny start był trudny, a łzy lały się strumieniami. Na szczęście byłyśmy pod opieką profesjonalistów i porządnie wyposażonym szpitalu. Od chwili narodzin minęło już kilka dni i w końcu u nas zaświeciło słońce ?. Pozdrawiamy Was serdecznie i dziękujemy za każde dobre słowo” – napisała Ania Bardowska na Instagramie, dodając urocze zdjęcie. Jednak następnego dnia pojawiła się rodzinna fotografia, która przebiła wszystko!

„Opis chyba niepotrzebny. Rodzina w komplecie ❤️. Nawet Jasiu skusił się na zdjęcie chociaż ostatnio za tym nie przepada?#miłość#rodzina #dzieci #rodzeństwo #rolnik” – czytamy pod zdjęciem.

https://www.instagram.com/p/B49uZdljYSp/

Zaangażowany starszy brat

Kilkuletni synek pary bardzo angażował się w przygotowania do narodzin siostry. Rodzicom zależy, by chłopiec, pomimo pojawienia się drugiego dziecka w rodzinie, wciąż czuł się mocno kochany.

“Janek jest bardzo zaangażowany w kompletowanie wyprawki dla siostry?. Ogląda, dopytuje. Staram się, aby nie czuł już na tym etapie żadnej rywalizacji np. kiedy kupuję coś dla maleństwa, to dla niego też dobieram jakiś drobiazg. Trudne zadanie przed nami, najważniejsze są emocje i więzi. Ciężko jest mi sobie wyobrazić jak to będzie i jednocześnie nie mogę się doczekać ?” – wyznała Ania w trakcie ciąży.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ