Maria Konarowska na porodówce. Kiedy rodzi?

Maria Konarowska na porodówce. Kiedy rodzi?

Maria Konarowska spodziewa się dziecka. Gwiazda „Pierwszej miłości” jest w zaawansowanej ciąży. Właśnie pokazała zdjęcie z porodówki! Kiedy poród?

Maria Konarowska na porodówce. Kiedy rodzi?

Maria Konarowska o tym, że jest w ciąży podzieliła się za pośrednictwem Instagrama. Fani gratulowali jej radosnej nowiny, zwłaszcza że gwiazda nie kryła swojego powiększającego się brzuszka, a nawet pozowała w bikini.

Teraz poród zbliża się wielkimi krokami. Aktorka pokazała zdjęcie ze szpitala. Humor i apetyt jej dopisują!

„No dobra…to odliczamy…jak widać NIE kalorie ????????” – napisała Maria Konarowska na Instagramie.

To odliczamy!

https://www.instagram.com/p/B5SFaGIADgn/

Mężczyzna ze snów

Ojcem dziecka jest partner aktorki, Oktawian. Choć niewiele o nim wiemy, to gwiazda jest bardzo szczęśliwa, że to właśnie z nim może tworzyć związek. Niedawno jej ukochany obchodził urodziny. Taki wpis to na pewno niesamowity prezent-niespodzianka. 

„Dzisiaj ten wspaniały mężczyzna obchodzi urodziny, a mnie obchodzi bardzo ON, bo fakt, że przyszedł na ten świat, zmienił moje życie na zawsze ❤️ Jedna z najważniejszych osób w moim sercu, mój ukochany, mój facet, mój najlepszy przyjaciel i w ogóle najlepszy ktoś ❤️ Często powtarzam, że chyba musiałam zrobić coś dobrego w życiu, żeby zasłużyć sobie na takie wsparcie, miłość, troskę, zrozumienie, cierpliwość (nie wiem skąd Ty jej tyle do mnie bierzesz ;)) i masę śmiechu z kimś tak wyjątkowym ❤️ Kiedyś sobie Ciebie wymyśliłam, ale nie miałam pojęcia, że istniejesz naprawdę, przewidywałam raczej materiał na książkę bestseller, a tymczasem trafiło mi się prawdziwe życie w życiu z Tobą i każdy najlepszy nawet bestseller nie ma przy tym cienia szans ??? Dziękuję Ci kochanie za to, że JESTEŚ, za to jaki jesteś i za to, że ze mną jesteś ❤️ Życzę Ci, żebyś był chociaż w połowie tak szczęśliwy ze mną jak ja z Tobą ❤️Wszystkiego najlepszego Skarbie❤️ #Oktawian❤️” -czytamy na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B0nVNw3iAmk/

Skąd znamy Marię Konarowską?

Maria Konarowska ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej. Jednak przede wszystkim dała się poznać jako aktorka. Najbardziej jest znana z serialu Kopciuszek, w którym grała główną bohaterkę Blankę Kowalczyk, a także serialu Pierwsza miłość, w którym wciela się postać Bereniki Gajewskiej. W 2016 roku wraz z przyjaciółką Agnieszką Włodarczyk wzięła udział w reality show „Azja Express”, w którym jako duet zajęły drugie miejsce.

https://www.instagram.com/p/B47CAl9gDj0/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Michał Wilczewski – Sent to OTRS by Maria Konarowska, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=17940690

ZOSTAW ODPOWIEDŹ