Viki Gabor: Zapamiętam ten dzień do końca życia. Co wiemy o zwyciężczyni Eurowizji?

Viki Gabor: Zapamiętam ten dzień do końca życia. Co wiemy o zwyciężczyni Eurowizji?

Dwunastoletnia Wiktoria „Viki” Gabor zwyciężyła w drugiej edycji dziecięcej Eurowizji. Młoda gwiazda jest szczęśliwa z powodu wygranej. Przeczytajcie, jak komentuje swój międzynarodowy sukces!

Viki Gabor: Zapamiętam ten dzień do końca życia. Co wiemy o zwyciężczyni Eurowizji?

Viki Gabor wyrasta na wielką gwiazdę. Polska reprezentantka jako jedenasta w kolei wystąpiła ze swoją piosenką. Młoda gwiazda zaprezentowała utwór „Superhero”, którym podbiła serca publiczności i telewidzów. Wygrana jest spełnieniem jej marzeń! Dziękuje wszystkim fanom za głosy wsparcia.

„Kochani! Brak mi słów! ? Bardzo się cieszę z tej wygranej. Nie spodziewałam się tego! ? To jest najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła i zapamiętam ten dzień do końca swojego życia. ❤️❤️❤️ Wszyscy byli naprawdę świetni! Tancerze dali z siebie 100% i tak fajnie mi w tym pomogli! ? Dziękuję Wam Wszystkim i serdecznie Was pozdrawiam!! Share The Joy!! ?????” – napisała na Instagramie.

„Jesteś najlepsza! Ogromne gratulacje!!! ✨✨✨”,

„@vikigaborofficial jesteś wielka ?❤️ to były piękne emocje”,

„Gratulujemy Viki ??? Jesteś naszym polskim Złotkiem ✨?” – komentowali fani.

https://www.instagram.com/p/B5QKvwRBayi/

Kim jest Wiktoria Gabor?

Wiktoria „Viki” Gabor ma 12 lat. Urodziła się w Niemczech, później mieszkała w Polsce, a potem w Wielkiej Brytanii. Od niedawna wraz z całą rodziną mieszka w Krakowie. Ma o cztery lata siostrę Melisę, która jest kompozytorką i autorką tekstów.

Viki pod koniec 2018 wzięła udział w przesłuchaniach do drugiej edycji programu TVP2 The Voice Kids. W pierwszym etapie konkursu wykonała piosenkę Katy Perry „Roar”, dzięki której zdobyła uznanie wszystkich trenerów, przeszła do kolejnej rundy, wybierając drużynę Tomsona i Barona. Pomyślnie przeszła przez kolejne etapy eliminacyjne i zakwalifikowała się do odcinków na żywo. Dotarła do finału, który odbył się w lutym 2019 r. W finale programu zaprezentowała debiutancki singiel „Time” i zajęła 2. miejsce.

https://www.instagram.com/p/B5GONvqByCt/

W sierpniu 2019 wystąpiła z piosenką w koncercie Young Choice Awards w ramach 53. festiwalu sopockiego. Latem uczestniczyła w programie Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019, w którym wyłaniano reprezentanta Polski w 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Pomyślnie przeszła przez pierwszy etap eliminacji, wygrywając odcinek z zespołem Blue Café, i awansowała do finału. Wtedy w nim m.in. utwór „Superhero”, w którym porusza temat ochrony środowiska, i zdobyła maksymalną liczbę 10 punktów w głosowaniu jurorów i telewidzów, zostając reprezentantką Polski w 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019 organizowanym w Gliwicach, który wygrała z piosenką „Superhero”. 24 listopada wygrała w finale konkursu, zdobywając łącznie 278 punktów, w tym 166 punktów od widzów (1. miejsce) i 112 punktów od jury (2. miejsce). Co mówiła przed wielkim finałem?

– Jestem gotowa do walki. Udział w konkursie to wielka odpowiedzialność, ale traktuję go jako dobrą zabawę. Mam nadzieję, że na miejscu czeka mnie świetna atmosfera, na pewno będzie to niesamowita przygoda – mówiła przed konkursem Gabor w rozmowie z Onetem.

https://www.instagram.com/p/B5LPHJnhsus/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ