Barbara Kurdej-Szatan o udziale w „Tańcu z gwiazdami”. Komu najbardziej dziękuje za wsparcie w show?

Barbara Kurdej-Szatan o udziale w „Tańcu z gwiazdami”. Komu najbardziej dziękuje za wsparcie w show?

Barbara Kurdej-Szatan zajęła drugie miejsce w tegorocznej edycji „Tańca z gwiazdami”. Gwiazda „M jak miłość” zdradza, kto ją wspierał podczas kilkumiesięcznej rywalizacji. Przeczytajcie!

Barbara Kurdej-Szatan o udziale w „Tańcu z gwiazdami”. Komu najbardziej dziękuje za wsparcie w show?

Barbara Kurdej-Szatan brała udział w tegorocznym „Tańcu z gwiazdami”. Choć na początku była wielką faworytką programu, to konkurencja była duża i okazało się, że rywalizację wygrał Damian Kordas, zwycięzca 4. edycji „Masterchefa”. Jednak aktorka bardzo cieszy się z drugiego miejsca. To był dla niej wyjątkowy czas – była taka szczęśliwa.

https://www.instagram.com/p/B5LnEqXH4xz/

„Właśnie taka szczęśliwa byłam przez cały czas trwania Tańca z Gwiazdami :)))) dziękuję Ci Jacku @jacekjeschke , że tak pięknie prowadziłeś mnie przez ten magiczny świat tańca. Zarażałeś ekspresją, pomysłowością, poczuciem humoru, profesjonalizmem, dystansem i świetnym nastawieniem do życia i ludzi ! 🙂 a przede wszystkim miłością i oddaniem swej pasji ❤️

Dziękuję Rinke i całej ekipie @rochstar.tv @straussagnieszka za wiarę we mnie i walkę o to, abym rzeczywiście mogła wziąć udział w programie 🙂 a potem za całą drogę – niezwykle gładką i świetnie zorganizowaną – jesteście the best !!! ❤️ Naszej kochanej reżyser @agatalipnicka za niesamowitą wrażliwość, otwartość, ogromną wyrozumiałość i wyczucie, a przy tym taki fajny kobiecy konkret 🙂 jesteś idealna na swoim stanowisku ! :)))” – dziękowała gwiazda „M jak miłość” za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Spełniaj marzenia

Na Instagramie możemy przeczytać komentarz jej partnera tanecznego – Jacka Jeschke. Jako duet wypadli bardzo dobrze,  również ich relacje są znakomite.

„Basia ! Bądź szczęśliwa i spełniaj marzenia … ♥️ Jesteś wzorem do naśladowania ! ????W każdy piątek byłem taaak dumny, ze mogłem Ci partnerować ! ?? Btw. jeszcze kiedyś zatańczymy ! ????’ – czytamy na Instagramie.

Największe wsparcie

Nie obyło się bez podziękowań dla męża gwiazdy. Rafał Szatan również brał udział w tegorocznej edycji „Tańca z Gwiazdami”, jednak odpadł już na początku rywalizacji.

„@rafal.szatan_this_is_me kocham Cię !!! ❤️ Dziękuję, że wszyscy pomogliście spełniać marzenia ?” – napisała aktorka. 

https://www.instagram.com/p/B5LHwGfnJnm/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ