Brat Joanny Joanna Kulig zdradził płeć i imię dziecka gwiazdy!

Brat Joanny Joanna Kulig zdradził płeć i imię dziecka gwiazdy!

Joanna Kulig niedawno urodziła pierwsze dziecko, jednak aktorka jeszcze nie podzieliła się radosną nowiną z fanami. Rąbka tajemnicy uchylił jej brat, który zdradził płeć pociechy gwiazdy, a nawet jej imię!

Brat Joanny Joanna Kulig zdradził płeć i imię dziecka gwiazdy!

Joanna Kulig ma ostatnio dobry czas! Aktorka pokazała bardzo dobrą grę aktorską w filmie „Zimna wojna”. Zagrała również w amerykańskiej produkcji „Hanna” oraz wzięła udział w kampanii odzieżowej marki Reserved. Jednak teraz gwiazda ma zupełnie inne sprawy na głowie – kilka dni temu na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Choć aktorka jeszcze nie potwierdziła oficjalnie tej radosnej nowiny, to rąbka tajemnicy uchylił jej brat.  Jaką płeć ma dziecko i jakie będzie nosić imię?

„To chłopiec. Najprawdopodobniej będzie miał na imię Janek. Odbiera mi głos ze wzruszenia. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi” – wyznał brat Joanny Kulig w rozmowie z serwisem Fakt.pl.

Gratulujemy!

https://www.instagram.com/p/BqnnacpnLaF/

Kamień spadł jej z serca

Mama gwiazdy bardzo chciała, by córka zaszła w ciążę. Oczywiście cieszyła się z jej aktorskich sukcesów, ale przede wszystkim życzyła jej, by mogła zostać mamą.

„Mama nigdy nie pchała Joanny do zdobywania sławy. Jest dumna z jej filmów, ale od lat marzyła, by córka w końcu zaszła w ciążę. Gdy to się stało, kamień spadł jej z serca. Jest naprawdę szczęśliwa. Mama Joasi już kompletuje wyprawkę dla malucha i zapowiedziała córce, że może liczyć na jej pomoc przy dziecku” – mówiła w rozmowie z “Faktem” osoba z rodziny aktorki.

„Ona uwielbia zajmować się wnukami. W tej rodzinie zawsze tak było”- podkreślił informator tabloidu.

„Długo się z mężem starali o dziecko, więc teraz nie posiadają się ze szczęścia. Jestem pewien, że praca zejdzie teraz na drugi plan” – mówił brat aktorki w rozmowie z “Dobrym Tygodniem”.

https://www.instagram.com/p/BsWerDeHTbD/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ