Maffashion w okularach

Maffashion wspiera szczytną akcję w koszulce Dawida Wolińskiego!

Maffashion walczy z niedożywieniem! Dwa dni temu polska gwiazda została uznana za najbardziej wpływową blogerkę na świecie. Oprócz tego Maffashion wie, jak wykorzystać swoją popularność i wspiera szczytne inicjatywy. Jedną z nich jest ta dotycząca niedożywienia dzieci i promująca akcję „Jem drugie śniadanie”, którą wspierają też inne gwiazdy.

W czwartek z okazji ogromnego sukcesu, o kórym piszą wszystkie portale i gazety, blogerka pojawiła się w studiu „Pytania na śniadanie”, aby opowiedzieć o tym fenomenie. Gwiazda jak zawsze przyciągała uwagę swoją stylizację i tym razem postawiła na koszulkę Dawida Wolińskiego. Projektant zaprojektował te koszulki specjalnie na akcję „Jem drugie śniadanie”. Projekty te powstały pod koniec ubiegłego roku. Maffashion postanowiła wykorzystać okazję, że tak rzadko pojawia się w programach typu „Pytanie na Śniadanie” i podpromowała szczytną akcję.

Maffashion wspiera akcję „Jem drugie śniadanie”

Dawid Woliński kilka miesięcy temu opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w identycznej koszulce i oznaczył je hashtagiem #jemdrugiesniadanie. Akcję poparły też inne gwiazdy. Wśród nich Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Glinka czy Aleksandra Szwed. Wy też możecie promować tę akcję!

Wystarczy, że zakupicie koszulkę taką jak Maffashion na stronie Polskiej Akcji Humanitarnej, zrobicie sobie w niej zdjęcie, a następnie otagujecie hashtagami: #stopniedozywieniu i #jemdrugiesniadanie.

O co chodzi w akcji „Jem drugie śniadanie”?

Akcja „Jem drugie śniadanie” ma na celu zwrócenie uwagi na problem dzieci niedożywionych w polskich szkołach. Organizatorzy chcą pokazać, że nie dotyczy to tylko dzieciaków z rodzin najuboższych. Aby promować tę inicjatywę co jakiś czas organizowane są imprezy. Maffashion jeszcze na żadnej się nie pojawiła ze względu na mocno wyjazdową pracę i dużo obowiązków zawodowych. Eventy w organizowane były w najpopularniejszych warszawskich restauracjach takich jak np. Aioli. Zaproszone gwiazdy rozdawały przechodnim zdrowe kanapki i zachęcały do robienia zdjęć i tagowania ich wyżej wspomnianymi hashtagami. Zachęcamy do wspierania takich inicjatyw. Tym bardziej gwiazdy, które są rozpoznawalne i mogą namówić do szlachetnych działań wielu swoich fanów i obserwatorów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ