Barbara Kurdej-Szatan zdradza swój sposób na idealną sylwetkę

Barbara Kurdej-Szatan zdradza swój sposób na idealną sylwetkę!

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej lubianych aktorek. Gwiazda serialu „W rytmie serca” zachwyca urodą oraz zgrabną sylwetką. Jak ona to robi? Czy gwiazda stosuje specjalne diety?

Barbara Kurdej-Szatan zdradza swój sposób na idealną sylwetkę!

Barbara Kurdej-Szatan szczególnie dba o jakość posiłków. Aktorka doskonale wie, że należy dobre odżywianie wpływa na zdrowie i samopoczucie dorosłych oraz dzieci.

„Ważne jest, żeby się dobrze odżywiać, bo po prostu lepiej się wtedy czujemy, lepiej się myśli, lepiej się funkcjonuje. Nie tylko my dorośli, ale również dzieci. Musimy dbać o to, aby nasze dzieci jadły dobrze” – zwraca uwagę aktorka w rozmowie z Party.pl.

Gwiazda serialu „W rytmie serca” korzysta diety pudełkowej, gdyż jest to bardzo wygodne, jeśli spędza się wiele godzin na planie. Ale sama też z powodzeniem potrafi komponować zdrowe i zbilansowane posiłki.

„Ja miałam długą przerwę w odżywianiu pudełkowym, jakoś sobie radziłam. Nie było źle, ale teraz powróciłam do pudełek, bo to jest jednak dla mnie najwygodniejsze, kiedy jestem na planie dwanaście godzin. A w tej chwili, po wakacjach, zaczęłam intensywną pracę, także przyznam, że to mnie ratuje” – mówi Barbara Kurdej-Szatan.

Następne z serii #memyselfandi 💋A tak mnie widzi @bastekczernek ☺️ #buziaki

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Małe grzeszki

Mimo, że Barbara Kurdej-Szatan dba o dietę, to również i jej zdarzają się małe „jedzeniowe” grzeszki. Niedawno było lato, a jak lato, to również lody! Nam też trudno im się oprzeć 😉 Na co jeszcze czasami skusi się aktorka?  

„Teraz było lato, więc jadłam dużo lodów. Zdarzają mi się pizze czy mniej zdrowe napychające żołądek dania, ale raczej staram się pilnować tej diety. Staram się nie jeść cukru, białej mąki i wszystkiego, co jest z krowiego mleka. Także staram się i czuję się dobrze”- mówi Barbara Kurdej-Szatan.

Dieta przy boreliozie

Aktorka od dłuższego czasu walczy z boreliozą. W terapii bardzo ważna jest również dieta, której zadaniem jest odgrzybienie organizmu.

“Chodziło nie tylko o to, żeby pozbyć się bakterii, lecz także żeby odgrzybić organizm, ponieważ swego czasu zażywałam dużo antybiotyków. Przez to candida, grzyby, które zazwyczaj znajdują się w jelicie, rozprzestrzeniły się – mimo tego, że zażywałam specjalne osłony. Trudno jest nad tym zapanować, potrzebna jest dieta długoterminowa” – tłumaczy prowadząca „The Voice of Poland”.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Barbara Kurdej-Szatan

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

252 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
Kacper Kuszewski jest bezczelny i arogancki? Aktor odpowiada na zarzuty!
Kacper Kuszewski skrytykował „M jak miłość”! Ilona Łepkowska odpowiedziała!

Kacper Kuszewski po osiemnastu latach zrezygnował z pracy w serialu „M jak miłość”. Aktor wierzy,...