Kubi Producent i jego 40 gości na płycie!

Taka ilość tak zwanych „gościnek”, robi wrażenie. Kogo możemy się spodziewać na płycie producenta?

Kubi Producent – Jakub Salepa, to jak sama nazwa wskazuje, polski producent muzyczny. Swoją muzyczną przygodę z produkcją, rozpoczął już w wieku 11 lat. Swój pierwszy instrumentalny album zatytułowany „Trap 13”, wydał mając 13 lat. Album śmigał po YouTube, na kanale SOMD. Z czasem został on usunięty, a Kubi rozpoczął współpracę z Alcomindz Mafia. Rok 2015 to dla Jakuba mini-album, o tytule „Vibhanga EP”. A następnie album o tytule „Park Jurajski”, z raperem Szamzem, i kolejny mini-album z Szopenem: „Kraina Czarów”. Z kolei rok 2017 to współpraca z Bedoesem, która zaowocowała płytą „Aby Śmierć Miała Znaczenie”. Następnie Selepa podpisał kontrakt, z firmą Sony Music Poland. Czego skutkiem było ukazanie się pierwszego singla z debiutanckiej płyty młodego producenta pt. „Superman”, z gościnnym udziałem Żabsona i Young Multiego. Rok 2018 to komercyjny sukces drugiej wspólnej płyty z Bedoesem, o tytule „Kwiat polskiej młodzieży”. Album ten pokrył się złotem. Następnie, producent współpracował między innymi z Beteo, Silesem czy ReTo.

Teraz nadchodzi czas w którym Kubi Producent jest gotowy, by wydać pierwszą producencką płytę – „+18”. A warto dodać, że artysta dopiero w ubiegłym roku skończył 18 lat! Niespodzianką nie jest, że jego producencki album, po brzegi wypełniony będzie gośćmi. Podobno będzie ich około 40! Kto to taki? Już wiadomo, jak zresztą mogliśmy się domyślać, że będą to głównie reprezentanci nowej szkoły, tacy jak: Żabson, Beteo, Kizo, ReTo, Otsochodzi, Blacha, PlanBe, Szpaku i Malik Montana. Nie zabraknie jednak również starszych wyjadaczy, jak na przykład: Solar, Białas, Bezczel, Borixon, czy KaeN.

Warto wspomnieć, że na jednym albumie spotka się Szpaku i Bezczel, którzy mają za sobą bujną przeszłość – jeszcze kilka miesięcy temu prowadzili beef. Nie został on jednak ostatecznie rozstrzygnięty. A więc może być gorąco, pomiędzy tą dwójką.

Premiera płyty ma mieć miejsce 14.06.2019. Jak zapowiada sam producent:

„Moja płyta producencka zniszczy wszystko w pył, a zestawienie gości, jakie się tam znajdzie zaskoczy każdego.” Album ten zostanie wydany nakładem wytwórni Sony Music Poland. Jak również zapowiedział Kubi – nie zamierza on robić trasy koncertowej z nowym materiałem – co jest zrozumiałe, w przypadku producentów. Jednak w ramach promocji płyty, zamierza, między innymi, zorganizować spotkanie z fanami.

A tak prezentuje się tracklista albumu:

1. Superman feat. Żabson, Young Multi
2. Marlboro feat. White 2115
3. Pacownik Roku feat. Kaz Bałagane
4. Mały Świat feat. Major SPZ, Szpaku, Kizo
5. Miasto feat. VIC, KOSA
6.Bad Boy feat. Beteo, ReTo, Siles
7. Salut feat. Alcomindz, Szopen
8. Kiedy Byłem Mały feat. Kuqe 2115, Blacha 2115, Beteo
9. 9 Żyć feat. Otsochodzi, schafter, PlanBe
10. Nie Zatrzymuj Mnie feat. KaeN, Ptakova, Bezczel
11. Golem feat. Gedz, Jan-Rapowanie, Solar
12. Hajs feat. Sapi Tha King, Kuqe 2115, Flexxy 2115
13. Królowe feat. Zeamsone
14. Lifestyle feat. Malik Montana, Borixon, Białas
15. Chemia Miłości feat. White 2115, Adi Nowak
16. Good Bye feat. Coals
17. Pozdro feat Sapi Tha King, Żabson
18. Introdukcja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ