Jaką szefową jest Ania Lewandowska? Zdradza jej współpracownica

Ania Lewandowska świętuje coraz to kolejne sukcesy, jednak dzięki m.in. swoim współpracownikom, znajduje również czas na odpoczynek. A jakim pracodawcą jest trenerka? Rąbka tajemnicy uchyla Katarzyna Burzyńska, dziennikarka, z którą współpracuje gwiazda!

Jaką szefową jest Ania Lewandowska? Zdradza jej współpracownica

Ania Lewandowska jest aktywną osobą w wielu dziedzinach życia. Gwiazda ma liczne grono współpracowników, dzięki których jej inicjatywy osiągają jeszcze większe sukcesy. Jaką szefową jest żona Roberta Lewandowskiego?

Z gwiazdą współpracuje Katarzyna Burzyńska. To ona przeprowadza wywiady ze znanymi kobietami na bloga trenerki. Zwraca uwagę, że Ania jest bezinteresowna, pomocna, ale również sporo wymaga i wie, do czego dąży.

„Niesamowitą, bo bezinteresownie i szczerze troszczącą się o wszystkich. Ania generalnie interesuje się ludźmi i ich słucha. To mnie ujmuje. Oczywiście, jest też wymagająca, także względem siebie, i doskonale wie, czego chce. To też mi się w niej podoba. Cenię w ludziach kompetencje i profesjonalizm – wyznaje Katarzyna Burzyńska.

Jej pierwszy raz

Dziennikarka niedawno była również pierwszy raz na obozie Ani Lewandowskiej. Bardzo jej się podobało. Mimo, że program treningów był bardzo napięty, miała zakwasy, to dała radę i była bardzo zadowolona. Paradoksalnie sporo odpoczęła wśród kobiet, które również przyjechały na ćwiczenia.

„Pierwszy za mną i na pewno wiele przede mną, bo one uzależniają! Zanim pojechałam na obóz, wydawało mi się, że wiem, co to są zakwasy. Myliłam się. (śmiech) Polecam każdej kobiecie taką przygodę. Z jednej strony jest to naprawdę mocny wycisk, z drugiej – niesamowity odpoczynek dla głowy w gronie fantastycznych kobiet. Takie kolonie dla dorosłych: piękne miejsce, pyszne jedzenie i świetna energia. Supersprawa” – mówiła dziennikarka.

” ➡️Spacery, ➡️bieganie,➡️ rower, ➡️rolki, ➡️ treningi na świeżym powietrzu – wiosną i latem chcemy korzystać ze wszystkiego! My na obozie Camp by Ann⛩️ dbamy o ciało, dietę oraz mental” – pisze Ania Lewandowska o swoim obozie.

https://www.instagram.com/p/BwcBtYhANqd/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ