Kim jest chłopak Iwony Cichosz? Modelka uchyla rąbka tajemnicy!

Kim jest chłopak Iwony Cichosz? Modelka uchyla rąbka tajemnicy!

Iwona Cichosz zachwyca w „Tańcu z Gwiazdami”! Niesłysząca uczestniczka show doskonale radzi sobie na parkiecie. Ma również coraz więcej fanów, którzy wychwalają nie tylko jej umiejętności, ale i urodę. Modelkę w konkursowych zmaganiach dopinguje jej ukochany. Co o nim wiemy?

Iwona Cichosz  doskonale radzi sobie w „Tańcu z Gwiazdami”. Partnerem Miss Świata Głuchych jest Stefano Terrazzino. Niedawno modelka zdradziła, że tańczy bez aparatu słuchowego, więc nie słyszy zupełnie nic, a muzykę oraz rytm wyczuwa dzięki ruchom tancerza. Godne podziwu!

Kim jest chłopak Iwony Cichosz? Modelka uchyla rąbka tajemnicy!

Modelka jest coraz bardziej popularna. Iwona Cichosz jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie i Facebooku pokazuje, jak ćwiczy oraz z kim spędza czas wolny. Na zdjęciach pojawia się tajemniczy brunet. Kim jest mężczyzna?

To ukochany modelki! Para poznała się we wrześniu ubiegłego roku. Od pół roku są razem. Truls S. Yggeseth jest Norwegiem, ale mieszka w Polsce. Mężczyzna ma własną firmę i pracuje zdalnie.  

„Truls jest w Polsce po to, by mnie wspierać. On ma własną firmę, zajmuje się m.in. tworzeniem stron internetowych, więc może pracować zdalnie. Raz w miesiącu lata jeszcze do Oslo, gdzie studiuje na kierunku menedżer artystyczny” – mówi Iwona Cichosz w rozmowie z magazynem „Party”.

Czy mężczyzna ma jakieś wady? 😉

„Jego jedyną wadą może być to, że kocha mnie tak mocno, że zrobiłby dla mnie wszystko” – zdradza miss.

Ważny egzamin

Truls jeszcze studiuje, a modelka w ostatnią sobotę zakończyła ten ważny etap w swoim życiu! Gwiazda została magistrem! Iwona Cichosz obroniła pracę magisterską na kierunku “Pedagogika pracy i doradztwo zawodowe” na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Temat jej pracy brzmi: „Jakość doradztwa zawodowego w szkołach dla głuchych, a sukces osoby głuchej na rynku pracy”.

„Oceniający mnie profesor był przesympatyczny. Oglądał piątkowy odcinek programu i był dumny że przełamuję różne bariery i stereotypy. Moja praca bardzo mu się spodobała!” – mówiła gwiazd w rozmowie z „Faktem”.

Gratulujemy!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ iwona_cichosz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1340 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Rafał Maserak niedługo zostanie ojcem?
Rafał Maserak niedługo zostanie ojcem? Tancerz wydał oświadczenie!

Rafał Maserak dementuje plotki na swój temat oraz partnerki. W mediach pojawiły się spekulacje, że...