Kim jest chłopak Iwony Cichosz? Modelka uchyla rąbka tajemnicy!

Kim jest chłopak Iwony Cichosz? Modelka uchyla rąbka tajemnicy!

Iwona Cichosz zachwyca w „Tańcu z Gwiazdami”! Niesłysząca uczestniczka show doskonale radzi sobie na parkiecie. Ma również coraz więcej fanów, którzy wychwalają nie tylko jej umiejętności, ale i urodę. Modelkę w konkursowych zmaganiach dopinguje jej ukochany. Co o nim wiemy?

Iwona Cichosz  doskonale radzi sobie w „Tańcu z Gwiazdami”. Partnerem Miss Świata Głuchych jest Stefano Terrazzino. Niedawno modelka zdradziła, że tańczy bez aparatu słuchowego, więc nie słyszy zupełnie nic, a muzykę oraz rytm wyczuwa dzięki ruchom tancerza. Godne podziwu!

Kim jest chłopak Iwony Cichosz? Modelka uchyla rąbka tajemnicy!

Modelka jest coraz bardziej popularna. Iwona Cichosz jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie i Facebooku pokazuje, jak ćwiczy oraz z kim spędza czas wolny. Na zdjęciach pojawia się tajemniczy brunet. Kim jest mężczyzna?

https://www.instagram.com/p/BOZ8mPnAOYH/?taken-by=iwona_cichosz

To ukochany modelki! Para poznała się we wrześniu ubiegłego roku. Od pół roku są razem. Truls S. Yggeseth jest Norwegiem, ale mieszka w Polsce. Mężczyzna ma własną firmę i pracuje zdalnie.  

„Truls jest w Polsce po to, by mnie wspierać. On ma własną firmę, zajmuje się m.in. tworzeniem stron internetowych, więc może pracować zdalnie. Raz w miesiącu lata jeszcze do Oslo, gdzie studiuje na kierunku menedżer artystyczny” – mówi Iwona Cichosz w rozmowie z magazynem „Party”.

Czy mężczyzna ma jakieś wady? 😉

„Jego jedyną wadą może być to, że kocha mnie tak mocno, że zrobiłby dla mnie wszystko” – zdradza miss.

https://www.instagram.com/p/BO7iqvtg8th/?taken-by=iwona_cichosz

Ważny egzamin

Truls jeszcze studiuje, a modelka w ostatnią sobotę zakończyła ten ważny etap w swoim życiu! Gwiazda została magistrem! Iwona Cichosz obroniła pracę magisterską na kierunku „Pedagogika pracy i doradztwo zawodowe” na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Temat jej pracy brzmi: „Jakość doradztwa zawodowego w szkołach dla głuchych, a sukces osoby głuchej na rynku pracy”.

„Oceniający mnie profesor był przesympatyczny. Oglądał piątkowy odcinek programu i był dumny że przełamuję różne bariery i stereotypy. Moja praca bardzo mu się spodobała!” – mówiła gwiazd w rozmowie z „Faktem”.

Gratulujemy!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ iwona_cichosz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ