Dlaczego Anita Sokołowska została jurorką programu The Brain - genialny umysł?

Dlaczego Anita Sokołowska została jurorką programu The Brain – genialny umysł? Spełni swoje marzenie?

Anita Sokołowska, gwiazda serialu „Przyjaciółki” oraz „Na dobre i na złe”, została jurorką programu „The Brain – genialny umysł”. Dlaczego aktorka zdecydowała się, by zasiąść w fotelu jurora? My już wiemy!

Dlaczego Anita Sokołowska została jurorką programu The Brain – genialny umysł?

 Anita Sokołowska kilka miesięcy temu wzięła udział w programie „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”. Wtedy wyznała, że najbardziej boi się jurora Maciej Nowaka, gdyż zna go z przestrzeni teatralnej, a w kulinarnym programie występował on w zupełnie innej roli.

Niedawno aktorka sama została jurorką programu „The Brain – genialny umysł”, w którym występują dorośli i dzieci – ich zdolności umysłowe wykraczają poza wyobrażalne standardy m.in. świetną pamięć, ogromny talent matematyczny czy inne ponadprzeciętne zdolność. Dlaczego aktorka zdecydowała się, by zasiąść w fotelu jurora? Okazuje się, że gwiazda szuka nowych wrażeń. Ma nadzieję, że zostanie zauważona i będziemy mogli oglądać ją w produkcjach filmowych.

 -Szukam nowych wrażeń. W „Przyjaciółkach” gram 5 lat, w „Na dobre i na złe” prawie 13, a film na razie się o mnie nie upomina. Choć mam nadzieję, że – jak skończę pięćdziesiątkę – to może ktoś zauważy, że nadaję się na czyjąś filmową matkę. Póki co szukam innej energii. Znala­złam ją właśnie w programie „The Brain”. Jego uczestnikami są tzw. zwykli ludzie, ale z genialnymi umiejętnościami. Czuję przed nimi wielką pokorę – mówi Anita Sokołowska w rozmowie z magazynem „Flesz”.

Kopnij się w cztery litery

Anita Sokołowska na planie „The Brain – genialny umysł” jest pod wielkim wrażeniem możliwości ludzkiego umysłu. Ważne jest, by odkryć do czego ma się predyspozycje. Aktorka również chce się rozwijać!  

– „The Brain” to nie jest kolejny talent­-show. Tu chodzi o pokazanie ludzkich możliwości. Towarzyszą temu niesamo­wite historie. Na przykład jeden z uczest­ników w wieku 32 lat nie radził sobie z życiem: gubił PIN-y do kart, nie pamiętał dat, terminów spotkań. Postanowił ćwi­czyć pamięć. I po dwóch latach pojawia się w naszym studiu jako Spider-Man. Robi show, zjeżdża na linach, rozbraja sejfy, w kilka sekund zapamiętuje kody i PIN-y. Okazało się, że miał predys­pozycję do szybkiego zapamiętywania. Więc mówię do siebie: „Sokołowska, kopnij się w cztery litery i zacznij nad sobą pracować. Chcieć to móc!” – mówi aktorka serialu „Przyjaciółki”.

Czy oglądacie „The Brain – genialny umysł”?

 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anita Sokołowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ