Agnieszka Woźniak-Starak zdjęcie

Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz o swoim dramacie: „Poroniłam w szóstym tygodniu”

Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz opowiedziała o tragedii, jaką przeszła kilka lat temu. Dziennikarka wyznała, że poroniła w szóstym tygodniu ciąży. Bardzo to przeżyła. Czy teraz prowadząca „Azja Express” myśli jeszcze o tym, aby zostać mamą?

Agnieszka Woźniak-Starak zdjęcie

Osobiste wyznanie

Agnieszka Woźniak-Starak wyznała w magazynie „Pani”, że kilka lat temu spodziewała się dziecka. Była to ciąża nieplanowana, ale dziennikarka wraz z pierwszym mężem bardzo się cieszyła. Niestety poroniła w szóstym tygodniu. Prowadząca „Azja Express” i Adam Badziak bardzo przeżyli tę sytuację. Gwiazda uważa, że być może ona przyczyniła się do końca jej małżeństwa. Dziennikarka ma dość pytań innych ludzi dotyczących jej macierzyństwa. Nie chce się tłumaczyć przed ludźmi, którzy ją tak źle oceniają.

„Ostatnio czytałam wywiad z Magdą Cielecką, która mówiła, że to okrutne zadawać takie pytania, kiedy się nie wie, co za tym stoi, i że może ktoś nie może mieć dzieci, a bardzo by chciał. Nie mówiłam o tym nigdy. Robię to po raz pierwszy, ale parę lat temu poroniłam w szóstym tygodniu. Nie planowaliśmy z moim byłym mężem tej ciąży, ale bardzo się oboje cieszyliśmy i oboje przeżyliśmy to, co się później zdarzyło. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa. Potwornie to przeżyłam. A potem jak człowiek słyszy: ona nie lubi dzieci, ona nie chce mieć dzieci, woli karierę. Nie chcę tłumaczyć się przed ludźmi, którzy zadają takie pytania i tak mnie oceniają. Bardzo chciałam, ale nie wyszło” – mówi Agnieszka Szulim w magazynie „Pani”.

Straszna plotka

Prezenterka wyznała również, że bardzo zabolała ją plotka, którą kiedyś usłyszała na swój temat. Jeden z dziennikarzy rozpowiadał, że gwiazda zdecydowała się na aborcję.

„Poszłam kiedyś na medialną konferencję i tam usłyszałam o sobie najgorszą rzecz, jaką tylko można sobie wyobrazić. Aż zrobiło mi się słabo, bo przed znajomymi nigdy nie ukrywałam, że byłam w ciąży. I nagle jedna z koleżanek mówi, że chodzi po sali dziennikarz, który rozpowiada, że parę lat temu byłam w ciąży i miała skrobankę. Dorwałam go. Ale wiesz co? Nie usunęłabym ciąży, mimo że uważam, że to kobiety powinny mieć w tej sprawie prawo decyzji” – mówi prowadząca „Azja Express”.

Czy teraz gwiazda TVN myśli o dziecku?

„Myślę nieustannie, chociaż dzisiaj już z tej perspektywy, że to się może nie udać. Ale też nigdy nie wyobrażałam sobie, żeby mieć dziecko dla samego projektu dziecko” – mówi dziennikarka.

 

Źródło zdjęć: www.instagram.com/aganajezykach

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ