Ile zarabia Cleo i na co wydaje pieniądze?

Ile zarabia Cleo i na co wydaje pieniądze?

Cleo nie narzeka na brak pracy, gwiazda bardzo dużo koncertuje, a także bierze udział w licznych akcjach. Niedługo zobaczymy jej nowy teledysk! Ile zarabia piosenkarka i na co przeznacza swoje pieniądze?

Ile zarabia Cleo i na co wydaje pieniądze?

Cleo w ciągu roku ma na swoim koncie bardzo dużo koncertów. Gwiazda występuje na scenie nawet dwa razy dziennie. Za jeden kontrakt może inkasować ok. 30 tysięcy złotych, ale to nie wszystko. Piosenkarka bierze udział w licznych reklamach, a także pojawia się w programach telewizyjnych. Już niedługo zobaczymy jej najnowszy teledysk, który pewnie odniesie duży sukces!

Okazuje się, że gwiazda przede wszystkim skupia się na swojej pracy, dzięki której ma nie tylko jeść i co pić, ale także może spełniać marzenia np. wybudować studio muzyczne. Cleo woli zainwestować zamiast wydawać na drogie ubrania i dodatki.

Skupiam się na pracy, która daje mi ogrom satysfakcji, te pieniążki to efekt uboczny, oczywiście bardzo pozytywny, bo mam co jeść,  mogę zbudować wymarzone studio. Ale lubię inwestować pieniążki, nie wydaje na bzdury […] Nie posiadam hiper drogiej torebki, nie byłabym w stanie wydać na torebkę 15-30 tys. złotych, to nie mieści mi się w głowie. Nie wiem, nie mam pojęcia ile zarabiam, ale na tym się nie skupiam, po prostu skupiam się, żeby spełniać swoje marzenia – mówi Cleo w rozmowie z „Faktem”.

Najbliższe plany

Teraz piosenkarka skupia się nad nowym teledyskiem, który ujrzy światło dzienne już 24 maja. To najbardziej szalona produkcja, w której gwiazda wzięła udział.  

„KOCHANI! Premiera mojego najnowszego teledysku juz 24 MAJA w piątek ❤? Powoli odsłaniam karty kto zagra w klipie. Obok na zdjęciu dwie pierwsze osoby ZGADUJCIE KTO TO ? #CLEO #new #singiel #neon #fluo #happy #fun #crazy #funky #będziesiędziało” – zapowiada artystka.

Czekacie na jej najbardziej kolorowy klip?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...