Klara Lewandowska ma już roczek

Jak Ania i Robert Lewandowscy tańczą na weselu przyjaciół? Mamy video!

Ania i Robert Lewandowscy w miniony weekend gościli na weselu swoich przyjaciół. Uroczystość odbyła się w Rezydencji Miętowe Wzgórza pod Warszawą. Nie da się ukryć, że małżeństwo było w świetnym humorze. Zobaczcie, jak para bawiła się na parkiecie!

Jak Ania i Robert Lewandowscy tańczą na weselu przyjaciół? Mamy video!

Ania i Robert Lewandowscy wraz z córeczką Klarą w miniony weekend gościli na weselu Natalii Sobczyk i Mateusza Jurkowskiego. Sportowiec pokazał na Instagramie zdjęciem z tej uroczystości. Piłkarz wybrał elegancki garnitur, a trenerka postawiła na długą żółtą suknię marki Just Paul Privé. Piłkarz trzymał też ręku Klarę. Dziewczynka miała na sobie sukienkę w kratę z brytyjskiego domu mody Burberry, którą można kupić za ok. 650 złotych.

Para doskonale bawiła się przy stole, ale nie zabrakło ich również na parkiecie. W sieci pojawiło się nagranie z wesela. Zobaczcie, jak tańczą Ania i Robert Lewandowscy!

Robert dobrze tańczy?

Na weselu obecny był też Rafał Maserak. Mężczyzna w rozmowie z „Faktem” zdradził, że sportowiec świetnie tańczy, a on sam mógłby się od niego wiele nauczyć.

 „Robert jest tancerzem takim, jakim jest piłkarzem: świetnym! Sam mógłbym się od niego wiele nauczyć” – mówił Rafał Maserak.

Okazuje się, że panowie znają się już dłuższy czas, jednak rzadko się spotykają, a na weselu nie ma czasu, by wymienić się tanecznymi sztuczkami.

 „Z Robertem znamy się już jakiś czas. Ale na takich imprezach jak wesele nie ma nawet czasu, żeby wymienić się jakimiś tanecznymi trikami. Niemniej zabawa była wyśmienita!” – wspominał Rafał Maserak.

Życzymy parze więcej tak udanych imprez!

————————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/_rl9/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...