KęKę zdissował patostreamerów?

Pod koniec 2018 roku KęKę zaprezentował pierwszy singiel „Safari” z nadchodzącej płyty. W klipie pojawiły się zwierzęta, którym przypisano najgorsze ludzkie cechy oraz poruszono temat patostreamerów. Teraz raper wyjaśnił, że jego celem wcale nie był diss na popularne w ostatnim czasie zjawisko.

KęKę kontra patologia

Na płytę „Kwiat Polskiej Młodzieży” Bedoes zaprosił znanego patostreamera Rafonixa, tłumacząc przy tym, że „ma on duży wkład w polską młodzież”.

W opozycji do reprezentanta SB Maffiji stanął KęKę, który w singlu „Safari” piętnuje patostreamerów i osoby, które oglądają tego typu widowisko.

„Podpalasz donejtem meliny, do ognia dolewasz oliwy
Ktoś za to poniży rodzinę, inny się całkiem zeszmaci
Chciałbym ci tylko powiedzieć że jesteś gorszym patusem niż tamci (serio)
Nałogowcom sos to jak dziecku nóż dobrze wiesz co zrobi
Pójdzie siedzieć ktoś, do szpitala ktoś, ważne że się bawisz”

Jeden ze słuchaczy na Instagramie KęKę pochwalił go za „diss na patostreamerów”. KęKę odniósł się do tego takim komentarzem:

– Bardziej niż „dissować” patostreamerów chciałem zwrócić uwagę, że osoby w zaawansowanych stadium choroby alkoholowej nie są w stanie w 100% decydować. Nałóg przejmuje kontrolę i wykorzystywanie ich choroby dla własnych celów (zabawa, zarobek, żart) jest złe– napisał raper.

Spora część słuchaczy uważa, że powyższe wersy radomianina idealnie pasują do osoby Daniela Zwierzyńskiego, popularnego w sieci DanielaMagicala, którego rodzinne srteamy i upijanie się przed kamerą są bardzo popularne w sieci.

Zobacz również:

źródło: glamrap.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ