Jak ćwiczy Jennifer Lopez

Jak ćwiczy Jennifer Lopez? To świetny sposób na perfekcyjną figurę! Sprawdź sama!

Jennifer Lopez od wielu lat słynie z bardzo zgrabnej, kobiecej figury. Jak ona to robi? Trener gwiazdy uchyla rąbka tajemnicy! Na jakie ćwiczenia stawia piosenkarka oraz jaką ma dietę? Koniecznie przeczytajcie!

Jak ćwiczy Jennifer Lopez? To świetny sposób na perfekcyjną figurę!

Jennifer Lopez od dawna może pochwalić się piękną, kobiecą sylwetką. Mimo, że ma 48 lat, to takich kształtów zazdrości jej niejedna nastolatka. Wiele zawdzięcza intensywnym treningom. Okazuje się, że wokalistka jest bardzo zdyscyplinowana, a szczególnie zwraca uwagę na poprawne wykonywanie ćwiczeń.

„Jennifer jest niezwykle zdyscyplinowania w trakcie treningów, czego wielu osobom ćwiczącym w domu lub na siłowni brakuje. Jest w stanie skupić się na każdym ruchu, który wykonuje i upewnia się, że ​​robi to z jakiegoś powodu i dla osiągnięcia widocznych rezultatów” – mówił trener Davida Kirscha w rozmowie z Us Weekly.

Zobaczcie, jak ćwiczy Jennifer!

https://www.instagram.com/p/BXYU7lmAap6/

Efektywny trening

Jennifer Lopez zazwyczaj wykonuje trening całego ciała, gdyż nie ma wiele czasu na ćwiczenia. Aby zaangażować całe ciało, często sięga po hantle, piłki lekarskie, taśmy czy gumy. Nie boi się również ćwiczeń na zwiększenie masy ciała. Różnorodne treningi sprawiają, że gwiazda nie wpada w rutunę.

„Ponieważ Jennifer jest często na planie zdjęciowym, potrzebuje treningu, który będzie zmaksymalizowany”, zapewnia. „Dlatego właśnie wykonujemy trening całego ciała. Używamy do tego prostych urządzeń, takich jak średnie hantle, piłki lekarskie, taśmy TRX i gumy treningowe. Wykonujemy również ćwiczenia na zwiększenie masy ciała. Jennifer ma dużo energii i aktywnie uczestniczy w naszych treningach. Lubi też próbować nowych rzeczy, aby mieć pewność, że nie znudzi się ćwiczeniami” – zdradził trener personalny gwiazdy.

https://www.instagram.com/p/BX2ymZPF-3Q/?taken-by=jlo

Jaka jest dieta Jennifer Lopez?

Jennifer Lopez bardzo lubi spędzać czas ze znajomymi. Często spotyka się z nimi w restauracji. Najczęściej wybiera dania, które są zdrowe i nie mają wiele kalorii. O czym jeszcze nie zapomina w trakcie posiłku?

Jestem osobą bardzo towarzyską i uwielbiam spędzać wolny czas z przyjaciółmi i rodziną, więc kiedy wychodzimy coś zjeść, staram się dokonywać zdrowych wyborów. Większość restauracji oferuje dania niskokaloryczne, więc sięgam po te rzeczy z menu, które pasują do mojego stylu życia. Najczęściej jest to jakaś sałatka lub ryba z warzywami. I zawsze piję dużo wody w trakcie posiłku”,

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/jlo/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ