Olga Frycz jest w ciąży! Kim jest ojciec dziecka

Olga Frycz jest w ciąży! Kim jest ojciec dziecka?

Olga Frycz jest w ciąży! Ojcem dziecka jest partner aktorki Grzegorz Sobieszek. Mężczyzna prowadzi zajęciach boksu tajskiego. Jak gwiazda poznała swojego ukochanego?

Olga Frycz jest w ciąży! Kim jest ojciec dziecka?

Olga Frycz poinformowała fanów, że jest w ciąży! Aktorka uchyliła rąbka tajemnicy przy okazji sesji do majowego magazynu „Vogue”. Napisała, że to jest pierwsze zdjęcie do takiego magazynu, a dodatkowo to jest pierwsza sesja w ciąży! Wtedy już wszystko było jasne 🙂

„Bardzo dziękuję za super zdjęcie ? a Was zachęcam do kupienia nowego numeru ?. W środku jeszcze jeden mój portrecik tym razem bez Kluski, ale też całkiem fajny ?. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i wielka radość, że redakcja magazynu zaprosiła mnie do udziału w tej sesji tym bardziej, że miała ona dla mnie bardzo osobiste znaczenie bo nie dość że to moje pierwsze w życiu zdjęcie do Vouge to jeszcze na dodatek jest to moja pierwsza#pregnant #session??????. Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować ? ???. Razem z Kluską jesteśmy całe w @burberry” – napisała Olga Frycz na Instagramie.

Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego dla młodej mamy i jej pociechy!

Kim jest ojciec dziecka?

Partnerem Olgi Frycz jest Grzegorz Sobieszek. Jak go poznała?Aktorka zdradziła, że od ponad dwóch lat trenuje muay thai, czyli boks tajski. W tej dyscyplinie szczególnie ważny jest nacisk na walkę w klinczu z wykorzystaniem uderzeń łokciami i kolanami. Gwiazda wspomina, że poszła na zajęcia i wtedy jej uwagę zwrócił prowadzący. Grzegorz Sobieszek jest trenerem Muay Thai oraz MMA – ma międzynarodowe uprawnienia. Jest założycielem sieci klubów Academia Gorila. Ma wykształcenie psychopedagogiczne. Sport wyczynowy trenuje od dzieciństwa, a sporty walki od ponad 12 lat.

„Muay thai trenuję od dwóch lat. Przyszłam na zajęcia i zakochałam się w moim trenerze (śmiech). Grzesiu jest sportowcem, trenerem, zawodnikiem brazylijskiego jujitsu. Jest silny, wygląda bardzo groźnie i też nie je mięsa od kilkunastu lat” – mówiła Olga Frycz w rozmowie z magazynem „Flesz”.

https://www.instagram.com/p/Bg8V698Bt2X/?taken-by=tojafrycz

———————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/tojafrycz/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ