Kendall Jenner wkurzyła fanów. „Zostaliśmy oszukani”

Trudno nie odnieść wrażenia, że ogromna popularność Kendall Jenner wiąże się w jej przypadku z równie dużą armią anty-fanów. Po tej akcji to grono z pewnością znów się powiększyło.

Ogromna popularność Kendall Jenner i jej milionowe kontrakty w świecie modelingu nieustannie zadziwiają sporą część internautów. Nie brakuje bowiem osób, które kwestionują jakikolwiek talent celebrytki do spacerowania po wybiegu, nie wspominając o zwykłym braku sympatii do jej osoby.

Kendall Jenner „oszukała” fanów

Zaczęło się od tego, że Kendall i Kris Jenner zapowiedziały pewną historię. Historię, którą najpiękniejsza z Kardashianek miała opowiedzieć swoim fanom, historię z jej życia, inspirującą i pouczającą.

Dokładny cytat brzmiał: When I was 14 I couldn’t reach as many people as I can now. Now that I’m 22 and I have this whole thing behind me, I can speak to so many people and be like: „I can help you, and it’s OK. I experience it, and I’m very normal. And I understand you. I can connect with you, and try and help.

Atmosferę podgrzała jeszcze bardziej mama Jenner:

Cała akcja okazała się kampanią reklamową środków do pielęgnacji twarzy firmy Proactiv, a Kendall zdradziła, że w wieku 14 lat miała trądzik, ale skorzystała z produktów Proactiv i znikł.

To nie żart – osobiste i trudne wyznanie Kendall Jenner dotyczy krost na twarzy. Miliony fanów Kendall śledziły zatem jej profil, by dowiedzieć się, że będzie ona reklamować od teraz krem na wypryski. Trudno dziwić się negatywnym komentarzom, które natychmiast pojawiły się w sieci.

fot. kadr z wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ