Kto jest Agentem? Olga Frycz ma podejrzenia!

Kto jest Agentem? Olga Frycz ma podejrzenia!

Za nami kolejne odcinki „Agent Gwiazdy”. Atmosfera wśród uczestników z dnia na dzień jest coraz bardziej napięta. Coraz częściej pojawia się też pytanie – kto jest Agentem? Olga Frycz uchyla rąbka tajemnicy!

Kto jest Agentem? Olga Frycz ma podejrzenia!

Atmosfera w reality show „Agent Gwiazdy” robi się coraz bardziej gorąca. Jedną z uczestniczek programu jest Olga Frycz. Aktorka wspomina, że wszyscy patrzyli na siebie podejrzliwie. Na początku było to zabawne, ale potem stało męczące. Kim jest Agent?

– Na pewno kimś cwanym i sprytnym. Każdy patrzył tam na każdego podejrzliwie. Najpierw to było zabawne, a potem już męczące – mówi Olga Frycz w rozmowie z „Galą”.

Jak sądzicie, kto jest Agentem?

Dlaczego wzięła udział w reality show?

Gwiazda zdradziła, że wzięła udział w programie, aby dobrze się bawić, a przy okazji zarobić trochę pieniędzy.

– Wzajemne obserwacje wiązały się też z tym, kto jakie nastawienie miał, idąc do „Agenta”. Część osób chciała przypomnieć o sobie szerzej publiczności, inni o tę popularność dopiero walczą, reszta miała zamiar dobrze się bawić, a przy tym zarobić trochę pieniędzy. Ja należałam do tej trzeciej grupy – mówi aktorka.

Siła kobiet

Olga Frycz twierdzi, że uczestniczki najnowszej edycji miały więcej siły niż mężczyźni. Joanna Jędrzejczyk, zawodniczka muay thai, była prawdziwą gwiazdą za granicą. Aktorka opowiedziała, że w Argentynie sportsmenka jest dużo bardziej znana niż w Polsce.  

– Uważam, że uczestniczki naszej edycji miały więcej siły i odwagi niż mężczyźni. Fenomenem jest dla mnie Aśka Jędrzejczyk. To jest prawdziwa perełka tej edycji „Agenta”. Kiedy byliśmy w Salcie, jednym z największych miast w Argentynie, tamtejszy kierowca przywiózł całą rodzinę, bo każdy z nich marzył o zdjęciu z Asią. Ona jest tam boginią i gwiazdą znacznie bardziej znaną niż u nas w Polsce – mówiła Olga Frycz.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Olga Frycz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ