Kaczoruk poprowadzi nowy program. O czym będzie?

Kaczoruk poprowadzi nowy program. O czym będzie?

Już w czwartek odbędzie się premiera nowego programu na TVN Style, który poprowadzi Renata Kaczoruk. „Modelki 3.0” to projekt, którego scenariusz jest również jej autorstwa. Co chciała nim przekazać i o czym będzie? Efekt końcowy zobaczymy już niedługo.  

renulka1

Premiera programu „Modelki 3.0” w TVN Style będzie miała miejsce 17 listopada. Kaczoruk przedstawi w nim świat modelingu taki, jaki jest na prawdę. Pokaże jak wygląda dzień i praca topmodelek. W projekcie pojawią się Anna Jagodzińska, Ola Rudnicka i JAC Monika Jagaciak. 

To jest dokument pełno godzinny. Dotyczy on topmodelek, czyli moich koleżanek, które faktycznie zbierają te kontrakty, o których marzą 13, 14 i starsze latki i które żyją tym trybem na co dzień. Od bardzo dawna utrzymują się w tym środowisku, nie są jego gośćmi chwilowymi, tylko faktycznie funkcjonują, z dużym szacunkiem profesjonalistów paryskich, nowojorskich i tak dalej – opowiadała w wywiadzie Renulka.   

Renata Kaczoruk już ponad 10 lat temu wkroczyła w świat modelingu. Dziś, wraz z rosnącą popularnością, chciała podzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Celem programu ma być pokazanie od kulis pracy modelki. Czy modeling to faktycznie spełnieniem marzeń i dobra zabawa, czy może jednak niezwykle ciężka praca? 

Dokument jest mojego scenariusza, jest oparty, czy inspirowany moimi własnymi doświadczeniami bo to jest moje środowisko. Ja zaraz po maturze zajęłam się modelingiem i wyjechałam do Paryża i tak mnie trochę wciągnęło na długo i chciałam po prostu opowiedzieć […] o tym jak to jest być nastolatką wyrwaną z domu, która miała jakieś tam marzenia, pasje, miała sprawy szkolne, rodzinne i tak dalej. I nagle wpada w taki świat, który jest dojrzały, wymagający, profesjonalny – mówiła Kaczoruk. 

Jak naprawdę wygląda życie modelki? O tym będziemy mogli przekonać się już w najbliższy czwartek o 23:40. Będziecie oglądać? 


fot. Instagram @renul_ka

______________                                               

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2273 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Julia Wieniawa wypoczywa na Sycylii w mocno wyciętym kostiumie

Julia Wieniawa postawiła nieco odpocząć od codziennego zgiełku i wybrała się na wakacje na malowniczą...