Znany muzyk molestował Edytę Górniak

Znany muzyk molestował Edytę Górniak? Wstrząsające wyznanie piosenkarki!

Edyta Górniak zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem! Piosenkarka zdradziła, że w młodości wpadła w oko bardzo znanemu muzykowi. Mężczyzna proponował jej spotkanie sam na sam? O kim mowa? Będziecie zdziwieni!

Znany muzyk molestował Edytę Górniak? Wstrząsające wyznanie piosenkarki!

Edytą Górniak po sukcesie na Eurowizji zainteresowało się wiele osób. Gwiazda zdradziła, że mogła być ofiarą Prince’a, który proponował, że zrobi młodej gwieździe singla. Chciał spotkać się z nią sam na sam. Ta propozycja wzbudziła jej podejrzenia. Przyznaje, że po prostu się jego bała.

„Mogłam być ofiarą Prince’a, który miał mi zrobić singiel. Zaprosił mnie do studia pod warunkiem, że nikt inny tam ze mną nie przyjdzie. Wydało mi się to bardzo dziwne, więc dałam mu kosza. On był zawsze bardzo sensualny i seksualny, używał erotycznych podtekstów, więc jako 22-letnia dziewczyna po prostu się go bałam”- przyznała Edyta Górniak w rozmowie z „Faktem”.

Byłam molestowana

Edyta Górniak wyznała, że w dzieciństwie była molestowana, więc tym bardziej nie chciała później dopuścić do dwuznacznych sytuacji. Wiedziała, że gdy spotka się z muzykiem, to tym bardziej może być trudno zakończyć tę znajomość. Wokalistka przyznaje, że molestowało ją wiele osób, które nadal są obecne w polskim show-biznesie.

„Byłam w dzieciństwie molestowana, więc tym bardziej bałam się sytuacji, która mogłaby ponownie do tego doprowadzić. Wiedziałam, że taka wielka gwiazda jak on może mnie mnie onieśmielić i sprawić, że trudniej będzie mi się wyswobodzić. Niestety doświadczyłam molestowania od ludzi, którzy nadal funkcjonują w polskim show-biznesie. Dzięki Bogu potrafiłam się ochronić i do niczego poważniejszego nie doszło. Co prawda czasem musiałam uciekać po ciemnych ulicach w mieście, którego nie znałam. Jest to bardzo upokarzające…” – mówiła Edyta Górniak.

#MeToo zatacza coraz większe kręgi

W październiku 2017 roku wyszło na światło dzienne, że amerykański producent filmowy Harvey Weinstein przez wiele lat molestował seksualnie wiele celebrytek. Szokujące informacje dotyczące zachowania mężczyzny ujawniło wiele celebrytek m.in. Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow czy Cara Delevingne. Jednak kwestia ta nie dotyczy tylko świata show-biznesu. Hollywoodzki skandal sprawił, że coraz więcej osób przyznaje się do tego, że były molestowane.

Seksafera sprowokowała społeczną dyskusję dotyczącą molestowania kobiet. Aktorka Alyssa Milano zaproponowała w mediach społecznościowych, aby panie, które były kiedyś molestowane seksualnie, napisały w swoim statusie #MeToo (#JaTeż), żeby pokazać skalę tego zjawiska.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Edyta Górniak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ