Ula Radwańska szczerze o swojej chorobie

Ula Radwańska szczerze o swojej chorobie! Co dalej z jej karierą?

Urszula Radwańska w ostatnich miesiącach miała bardzo duże problemy ze zdrowiem. U sportsmenki wykryto wirusa mononukleozy. Gwiazda musiała przerwać treningi i skoncentrować się na regeneracji organizmu. Właśnie wraca do gry! Jak się teraz czuje tenisistka?

Trudny rok

W 2016 roku okazało się, że Urszula Radwańska zachorowała na mononukleozę. Sportsmenka bardzo źle się czuła, dlatego musiała przedwcześnie zakończyć sezon.  

„Bylam zmuszona do wczesniejszego zakonczenia sezonu oraz dluzszego wypoczynku, poniewaz w moim organizmie wykryto wirus mononukleozy.Na szczescie mam go juz za soba,ale na ten moment najwazniejszy jest u mnie wypoczynek,aby moj organizm mogl sie w pelni zregenerowac.

Dziekuje rodzinie,mojemu team’owi i przyjaciolom oraz fanom za wsparcie.

Za kilkanascie dni powinnam wznowic treningi i juz nie moge sie doczekac nowego sezonu!??” – pisała w październiku Urszula Radwańska na Facebooku.

Nieudany powrót

Sportsmenka na kort wróciła pod koniec lutego. Niestety okazało się, że powrót był zbyt wczesny. Tenisistka nadal mocno odczuwała skutki przebytej choroby.

„Wspólnie ze swoim sztabem trenerskim oraz lekarzem podjęłam decyzje o wycofaniu się z najblizszych turniejów. Nie była to łatwa decyzja, jednak wciąż odczuwam skutki przebytej niedawno mononukleozy. Przez najbliższy miesiąc skupię się na treningach i odbudowaniu sie fizycznie. Liczę na Wasze wsparcie i będę pracować nad jak najszybszym powrotem na kort” – pisała w kwietniu Urszula Radwańska.

Ula Radwańska szczerze o swojej chorobie! Co dalej z jej karierą?

Jak jest teraz? Czy sportsmenka jest już gotowa, by wrócić na kort? Okazuje się, że wszystko już wróciło do normy. Gwiazda zdradziła nawet, kiedy planuje wziąć udział w pierwszym turnieju po przerwie!

„Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo ciężkie, bo miałam bardzo duże problemy ze zdrowiem, ale od miesiąca ćwiczę normalnie i pierwszy turniej planuje za trzy tygodnie. Już wszystko wróciło do normy. Czuję się bardzo dobrze” – mówiła tenisistka w rozmowie z Party.pl.

Trzymamy kciuki!

https://www.facebook.com/UlaRadwanska/photos/a.482938018395230.107908.480695701952795/1534540713234950/?type=3&theater

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Urszula Radwańska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ