Wiemy, co Ania Lewandowska mówiła do Roberta po przegranym meczu!

Wiemy, co Ania Lewandowska mówiła do Roberta po przegranym meczu!

Naszej reprezentacji mecz z drużyną Senegalu nie poszedł najlepiej. Grzegorz Krychowiak strzelił jedną bramkę, ale to i tak było za mało, gdyż wcześniej straciliśmy dwa gole. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla Senegalczyków. Robert Lewandowski był bardzo smutny po meczu. Od razu podszedł do żony Ani, która zaczęła go pocieszać. O czym rozmawiała para? Już wiemy!

Wiemy, co Ania Lewandowska mówiła do Roberta po przegranym meczu!

Niestety polscy piłkarze przegrali z drużyną Senegalu. Co prawda, Grzegorz Krychowiak strzelił jednego gola, ale Senegalczycy mogli pochwalić się aż dwoma golami. Jednak mamy nadzieję, że Polacy wygrają spotkanie z Kolumbią i Japonią, co sprawi, że kadrowiczom uda się wyjść z grupy. Tego im życzymy!

Robert Lewandowski był bardzo smutny po zakończonym meczu. Kapitan polskiej reprezentacji podszedł do żony, która kibicowała mu z trybun. Para przytuliła się i pocałowała. Kamery uchwyciły ten czuły gest między nimi. Teraz już wiem, co mówili do siebie małżonkowie.

Magda Bielak-Kościńska, Niesłysząca założycielka szkoły języka migowego Edu PJM, odczytała rozmowę pary z ruchu warg. Na łamach portalu portalu wp.pl zdradziła, jaka była wymiana zdań.

„Buzia, buzia” – mówił Robert, gdy podchodził do żony.

„Będzie dobrze” – pocieszała męża Ania.

Robert Lewandowski po meczu nie krył rozczarowania.

“Straciliśmy dwie bramki po naszych błędach. My im daliśmy dwie bramki. Na mundialu takie coś nie może się zdarzyć. Zabrakło komunikacji, wiary w zwycięstwo i podjęcia ryzyka. Zagrania do przodu i stworzenia sytuacji. Brakowało ostatniego podania. Senegal nie zagrał wielkiego meczu, ale daliśmy im dwa prezenty. Przypadkowo tak naprawdę strzelili dwie bramki. Wielu rzeczy zabrakło. Gdzieś tam w głowie nie poukładaliśmy sobie tak jak powinniśmy. Jest mało czasu do meczy z Kolumbia, ale musimy inaczej go zagrać” – powiedział piłkarz w rozmowie z TVP.

Ania Lewandowska nie traci nadziei. Gwiazda na Instagramie przypomina, że w jedności siła.

“Polacy jesteśmy jedną drużyną!

W jedności siła???????? ??” – napisała gwiazda trenerka.

Taka żona to skarb. My również trzymamy kciuki za naszą drużynę! 

https://www.instagram.com/p/BkPIAXIl1Xc/?hl=undefined&taken-by=annalewandowskahpba

—————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ